Prezentace klienta

Otestujte kreativní hračky od Albi Crafts

Czech News Center, a. s.

Kreativní sady, které se umístily na první příčce žebříčku Hračka roku 2021

Hlavní obrázek testování

Máte doma dítě nebo děti, které rády tvoří a stále by něco vyráběly? Pak vám nabízíme možnost zapojit se do testování sad z kolekce Albi Crafts, které podporují kreativitu a zlepšují zručnost dětí. Sady s názvem Nejlepší kamarád jsou určeny pro děti od 8 let a ocení je především holčičky, které se díky nim seznámí se základy šití v ruce, čímž zábavnou formou potrénují manuální zručnost.

Z připravených komponentů si vlastnoručně ušijí roztomilého plyšáčka, kterému mohou svěřit svá tajemství, nebo třeba z láskou vyrobeného medvídka darovat milovanému člověku. Co je navíc skvělé, je to, že komponenty jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, takže šetří přírodu. Na konci dne pak děti mohou svého nejlepšího kamaráda uložit do postýlky, kterou si složí z krabice, ve které je zabalen, čímž z "odpadu" vykouzlí další prvek, se kterým si užijí spoustu zábavy. 

Za zmínku určitě stojí fakt, že právě sada Nejlepší kamarád - Lední medvídek se stala vítězem kategorie Hračky pro holky soutěže Hračka roku, v níž jsou vybírány a oceňovány nejlepší produkty pro děti všech věkových kategorií. Tato soutěž tak pomáhá nejen rodičům s výběrem těch nejkvalitnějších a nejzajímavějších hraček na našem trhu. Nejlepší hračky vybírá široká veřejnost prostřednictvím hlasování a také odborná porota, která produkty hodnotí z hlediska šesti kritérií: bezpečnosti, designu (vzhledu a obalu), originality/technické inovace, kvality použitých materiálů, zábavy a vzdělávací/herní hodnoty. 

Co se bude testovat

Předmětem testování budou tyto tři kreativní sady z kolekce Albi Crafts:

Nejlepší kamarád - Panda

Nejlepší kamarád - Medvídek

Nejlepší kamarád - Lední medvídek

Obsahem každé sady je: střižený plyš - přední a zadní část, 2 ruce - připravené k přišití, 2 nohy - připravené k přišití, hlava - ušitá a vycpaná, sáček s kuličkami vyrobenými z recyklovaného skla, ušité plyšové srdíčko, náplň do plyšové hračky, nit, návod.

Jak se do testování zapojit?

Nyní máte možnost kreativní sady vyzkoušet i vy se svými dětmi. Sady Albi Crafts jsou určeny  pro děti od 8 let. Stačí kliknout níže na Chci testovat  a odpovědět na jednoduchou otázku nejpozději do 23. 10. 2022.

 Vybereme 10 testerek, nejlépe maminek s holčičkami, které dostanou jednu z výše uvedených sad. Ty své zkušenosti pak zprostředkují ostatním v blogu na webových stránkách Mimibazar.

Jak testování dopadlo? Čtěte v recenzích níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze