Prezentace klienta

Vyzkoušejte plenky BEBELO®

Czech News Center, a.s.

Plenky a plenkové kalhotky pro suché zadečky všech miminek

Hlavní obrázek testování

Nové plenky a plenkové kalhotky BEBELO® pro děti od 2 do 20 kg. Poskytují dítěti pocit sucha a pohodlí až po dobu 12 hodin, a to díky jedinečnému systému SeconDry®, který rychle odvádí vlhkost od pokožky, a zajišťuje jí tak optimální ochranu. Jsou vybaveny měkkým buničitým jádrem s absorpčními kanálky, které odvádí vlhkost po celé délce plenky. Povrchová vrstva, která je v přímém kontaktu s pokožkou dítěte, je navíc velmi jemná a hebká. Elastické upevňovací pásky se perfektně přizpůsobí tělíčku dítěte, a nabízí tak dostatečnou volnost a naprostý komfort při nošení. Jemné gumičky kolem nožiček zajišťují maximální ochranu proti protečení ve dne i v noci. Dobře drží a zároveň jsou velice šetrné k citlivé dětské pokožce. Jsou dermatologicky testovány a bez parfemace. 

Více se o plenkách BEBELO® nebo o dalších produktech dozvíte na www.bebelo.cz.

Exkluzivně k dostání v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.  

Chcete s vaším miminkem otestovat novinku BEBELO® Diaper nebo Pants?  

Stačí být rodičem dítěte, které váží od 2 do 20 kg a správně odpovědět na pár otázek. Poté budeme kontaktovat 20 z Vás a každému zašleme balení BEBELO® plen nebo plenkových kalhotek dle váhy vašeho děťátka.  Plenky získáte zdarma výměnou za recenzi s fotografiemi. 

Jak testování dopadlo? Přečtěte si tady.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování plenek Bebelo

Měla jsem možnost na své dcerce vyzkoušet plenky Bebelo a byly jsme s nimi velmi spokojené.

  • 2 314

Testování plenek Bebelo vel.2

S mým synem jsme se moc těšili na testování plenek, které jsme dostali ve velikosti 2. Syn váží okolo 5 kil a plenky nám velikostně sedli krásně.

  • 745

Plenky BEBELO 3 - testování

Měla jsem možnost vyzkoušet plenky BEBELO 3 (4-9kg) a moc mě potěšilo, že přišly na vyzkoušení hned 2 balíky, moc děkujeme! :)

  • 495