Prezentace klienta

Otestujte účinnost ionizačního kartáčku IONICKISS

ORTUS HEALTH s.r.o.

Nejzářivější úsměv a zdravá a svěží ústa po celý den díky japonským ionizačním kartáčkům IONICKISS

Hlavní obrázek testování

Přestaňte se stresovat návštěvou zubaře a užívejte si zdravé zuby bez plaku, který je příčinou zubního kazu a také zánětů dásní. Neúnavným pomocníkem v boji se zubním plakem je revoluční zubní kartáček IONICKISS. Díky jedinečné japonské technologii budete mít čistší a zdravější zuby i dásně. 

Nejnovější vědecké studie poukazují na fakt, že zdraví a čistota našich úst ovlivňuje naše celkové zdraví víc, než jsme si doposud mysleli. Zubní plak a následně zubní kámen představují v oblasti ústní hygieny dva nejčastější problémy. Plak totiž obsahuje bakterie, které produkují kyseliny. Ty pomaličku naleptávají zubní sklovinu a při jejich delším působením vznikají zubní kazy. Plak také způsobuje zánět dásní, s nímž se v dnešní době potýká až 90 % dospělé populace. Neléčený zánět dásní časem může vést ke vzniku parodontitidy a ztratě zubů. 

S manuálním ionizačním zubním kartáčkem, který je účinnější díky iontům, budou vaše zuby o 48% čistější a to i v těžce přístupných místech. Navíc bez nutnosti použití pasty. Je klinicky prokázáno, že kartáček IONICKISS je mnohem účinnější než běžný manuální zubní kartáček a uživatelé při návštěvě svého zubaře hlásí čistší a hladší zuby bez plaku. Ionizační kartáček je také vhodným pomocníkem při léčbě onemocnění dásní. Manuální zubní kartáček IONICKISS představuje bezkonkurenčního pomocníka v boji se zubním plakem. Patentovaná japonská technologie způsobuje, že plak je odpuzován od povrchu vašich zubů podobně jako při použití magnetu. Pokud zkombinujete manuální ionizační zubní kartáček se správnou technikou čištění zubů, zajistíte si nejen zdravá a svěží ústa, ale také ten nejzářivější úsměv.

Co budete testovat?

Na testování obdržíte ionizační manuální zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL s výměnnou SOFT hlavicí v bílé barvě.

Jak se do testování zapojit?

Pokud chcete ušetřit za zubaře a udělat něco pro zdravější a bělejší zuby, tak se zapojte do testování. Podmínkou je, že používáte standardní manuální kartáček, tedy ne elektrický! Klepněte níže na tlačítko “Chci testovat” a následně zodpovězte všechny otázky, a to nejpozději do 18. 9. 2022. Deset vybraných zájemců obdrží balíček se zubním kartáčkem IONICKISS ORIGINAL soft. Tento produkt získáte zdarma výměnou za recenzi s fotografiemi z testování.

Jak testování dopadlo? Dozvíte se v recenzích níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování ionizačního kartáčku IONICKISS

Testování IONICKISS kartáčku mi přišlo zajímavé v jeho popsaných funkcích a tak jsem zkusila štěstí a přihlásila jsem se. Jsem ráda, že testování vyšlo a mohla jsem kartáček IONICKISS zkusit na vlastní kůži...vlastně spíše zuby :-)

  • 243

Zubní kartáček IONICKISS

Rozhodla jsem se testovat kartáček na zuby IONICKISS, protože jsem si chtěla ověřit, jak moc odpuzuje plak ze zubů. A musím říct, že nelituji.

  • 346