Prezentace klienta

HiPP Bio příkrmy

Poklad ve skleničce

Hipp

V prvních 3 letech života záleží na kvalitě každé lžičky

Hlavní obrázek testování

První 3 roky života dítěte jsou zcela zásadní pro správný růst a vývoj. Děti musí strávit až 6x více ovoce, 2x více zeleniny a 3 – 5x více cereálií než dospělí. *

Proč kupovat potraviny s věkovým určením? Aneb dítě není malý dospělý!

Batolata a malé děti bezesporu potřebují vyváženou a pestrou stravu. Je důležité zajistit dostatečný příjem energie, vitamínů a minerálů.
V čem se tedy liší strava batolat od stravy pro dospělé?
Neměla by, oproti stravě dospělácké, obsahovat velké množství soli, cukru a vlákniny.  A to ani když je vláknina jinak velmi zdraví prospěšná věc. Hodně nasytí a malé dítě ji nedokáže ještě dostatečně dobře strávit – nezíská z ní všechny živiny a energii, které potřebuje. Dětská strava by měla naopak být bohatší na tuky, konkrétně omega 3 mastné kyseliny.  

Každá sklenička HiPP příkrmu projde více než 260 kontrolami kvality ve špičkové laboratoři a obsahuje pouze BIO suroviny té nejvyšší kvality. HiPP vybírá nejkvalitnější suroviny vypěstované bez pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv a zpracovává je co nejšetrněji, aby si uchovaly své živiny a vitamíny.

V dětské stravě jsou vyloučena umělá barviva, konzervanty a sladidla. Do kupované dětské stravy s věkovým určením se ze zákona nesmí přidávat, ale objevují se v řadě jídel a nápojů pro dospělé. Do tří let věku dítěte je proto vhodné kupovat pouze potraviny s věkovým určením nebo pečlivě studovat etikety.

Co budeme testovat? 

Budeme testovat sadu příkrmů pro děti ve věku od 1 do 1,5 roku. Maminky v balíčku najdou polévku, hlavní jídlo, nápoj a svačinku. Hlavní jídlo je ve variantě v plastovém obalu nebo ve skle. Oboje přináší své výhody a nevýhody. Plast je praktický na přenášení, a tím i na cestování, ohřeje se na příklad i ve vodní lázni. Sklo je těžší, snadněji se rozbije, ale na druhou stranu je mnohem ekologičtější. Sklo je donekonečna možné recyklovat.

Jak testování příkrmů HiPP dopadlo? Čtěte zde!


* V poměru k hmotnosti zkonzumují malé děti mnohem více potravin na jednotku tělesné hmotnosti než dospělý člověk. Více informací zde: http://www.buildhealthykids.com/genrequirements.html

 

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování Hipp

O tom, jak jsme se Stellinkou testovaly příkrmy značky Hipp.

  • 509

Testování HIPP příkrmů

První testování a velmi jsem se těšila, když jsem se dozvěděla, že Samuela vybrali. Ovšem přišla aftózní stomatitida, při které vám dítě odmítá jídlo. I přesto u nás HIPP uspěl :)

  • 581

Testování Hipp

Milý Mimibazare, velice ti s dcerkou děkuji za šanci a důvěru testovat báječné papáníčko od Hipp. Balík, který přišel nám vytřel zrak, byl obrovský a plný věcí, které jsme doposud s dcerkou neznaly. Testoval i můj tříletý syn, nešlo mu vysvětlit, že má testovat jen mladší dcera.

  • 616

Testování HIPP

Tak konečně se na nás jednou štěstí usmálo, vlastně tedy na syna a mohl vyzkoušet produkty HIPP

  • 575

Testování HIPP příkrmů

Měla jsem možnost otestovat HIPP příkrmy a že jich bylo hodně! Ovšem nic s čím by si mí dva kluci neporadily .

  • 588