Prezentace klienta

Otestujte šetrnou a hravou kosmetiku HiPP pro větší děti

HiPP Czech, s. r. o.

Otestujte s námi šetrnou a hravou kosmetiku HiPP pro větší děti

Hlavní obrázek testování

Značka HiPP má kromě kosmetiky pro miminka také řadu HiPP ZOO, která je určena pro batolata i větší děti. Tato kosmetika nejen že šetrně pečuje o jemnou dětskou pokožku, ale díky hravému vzhledu, tvarům i obsahu děti baví! Netřeba vyprávět, že takový benefit se u dětské kosmetiky často hodí. Někdy je dost těžké mrštné batole odchytit a dostat ho do vany rovná se malému vítězství. Při pokusu o namazání tělíčka krémem někdy končí více krému na pohovce než na bříšku.

Díky hravým obalům v podobě zvířátek se děti na pravidelnou hygienu a péči budou přímo těšit! S naší kachničkou už je nebudete muset dlouze přesvědčovat, že je potřeba si umýt ručičky. Řada HiPP ZOO navíc rozvíjí jemnou motoriku a podporuje samostatnost dítěte.

Nejde ale jen o vzhled, ale také o složení. HiPP ZOO obsahuje cenné přírodní výtažky z BIO mandlí, nezatěžuje dětskou pokožku žádnou zbytečnou chemií, nevysušuje ji, nedráždí a jemně o ni pečuje. 

Navíc kosmetika ZOO není šetrná jen k jemné dětské pokožce, ale i k přírodě, protože:

 • Neobsahuje žádné mikroplasty v pevné ani tekuté formě a má biologicky odbouratelné složení, takže jejím spláchnutím do odpadu neznečišťujete spodní vody.
 • vysoce recyklovatelné obaly (v průměru 96 %).
 • Samozřejmě není testovaná na zvířatech (to je v EU zakázáno).
 • Neobsahuje složky živočišného původu – je vegan.
 • Jako jediná dětská kosmetika na českém trhu je klimaticky pozitivní - to znamená, že HiPP kompenzuje podstatně více emisí oxidu uhličitého, než kolik se ho vypustí do atmosféry při pěstování surovin, výrobě i dopravě produktu. HiPP vrací přírodě víc, než si z ní bere.

Do řady HiPP ZOO patří následující přípravky:

 • HIPP Babysanft Pěna na mytí Kachnička - jemná krémová pěna s cennými přírodními výtažky z  BIO mandlí myje citlivou dětskou pokožku obličeje a rukou obzvlášť šetrně. Chrání pokožku před vysoušením a udržuje její přirozené pH. Neobsahuje mýdlo a neštípe do očí. 
 • HIPP Babysanft Šampón na Vlasy & Tělo Lachtan - sprchový gel a šampón „2 v 1“ na vlasy i tělo s lachtánkem myje citlivou dětskou pokožku a vlásky obzvlášť šetrně. Obsahuje cenné přírodní výtažky z BIO mandlí, udržuje přirozené pH pokožky, neštípe do očí a usnadňuje rozčesávání vlásků. 
 • HIPP Babysanft Dětský krém SENSITIVE obličej & tělo Želva - s želvičkou bude každé krémování zábava! Krém s přírodním BIO mandlovým olejem a bambuckým máslem byl vyvinut speciálně pro citlivou pokožku dětí. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a nelepí. Vhodný od narození, i pro citlivou pokožku se sklonem k atopické dermatitidě.
 • HIPP Babysanft Dětská koupel Hroch - kombinace zelené vody a jemné pěny pro radost z koupání malých i dospělých. O pokožku pečuje velmi šetrně, zachovává její přirozený kyselý plášť a chrání ji před vysoušením. S cennými přírodními výtažky z BIO mandlí, bez mýdla, neštípe do očí.

Víte, že používáním celé řady HiPP ZOO znásobíte výživný a hydratační účinek? Používejte kačenku na mytí rukou, hrošíka jako přísadu do koupele, lachtánka na mytí celého těla včetně vlásků a želvou namažte pokožku po koupání. Uvidíte, jak krásně hebká a hydratovaná pokožka vašeho děťátka bude.

Chcete tuto šetrnou a hravou kosmetiku vyzkoušet a podělit se s námi o Vaše zkušenosti? 

Pokud máte dítě ve věku 2 až 6 let s normální pokožkou, nic Vám v tom nebrání ☺. Stačí kliknout na „Chci testovat“ a odpovědět na pár jednoduchých otázek nejpozději do 2. 4. 2023. Vybereme 20 maminek, kterou budou moci se svým děťátkem otestovat celý kosmetický balíček v hodnotě 670 Kč obsahující tyto produkty:

 • HIPP Babysanft Pěna na mytí Kachnička 
 • HIPP Babysanft Šampón na Vlasy & Tělo Lachtan 
 • HIPP Babysanft Dětský krém SENSITIVE obličej & tělo Želva 
 • HIPP Babysanft Dětská koupel Hroch 

Jak testování dopadlo? Čtěte v recenzích níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování dětské kosmetiky Hipp

Emma a Klaudie. Testování značky Hipp bylo opravdu zábavné. Emmička si zamilovala Mycí pěnu kachnu a Klaudinka si ve svých 9 měsících oblíbila krém želvu. Děkujeme za možnost vyzkoušet kosmetiku Hipp.

 • 89,1k

HiPP kosmetika

Hipp kosmetika Testování bylo fajn a užili jsme si ho.

 • 316

Testování dětské kosmetiky Hipp

Děkuji za možnost testování dětské kosmetiky Hipp. Po rozbalení balíčku na nás vykoukla čtyři krásná, hravá balení v podobě lachtana, kačenky, hrošíka a želvy. Obaly se příjemně drží, nekloužou, praktický uzávěr ve spodní části.

 • 375

Testování kosmetiky Hipp pro větší děti

Testování zvířátkové kosmetiky Hipp pro větší děti, to bylo přesně to, na co se děti těšily, když zjistily, že nám jde balíček z mimibazaru. Šampon, mycí pěna, koupel a krém v nádherných obalech se stali našimi kamarády v koupelně.

 • 332

Veselé koupání s HIPP

Vyzkoušeli jsme s Adámkem řadu kosmetiky HIPP na koupání, které na první dojem zaujme svým roztomilým vzhledem. Zaměřili jsme se na obtížnost použití, vůni, vliv na pokožku a další praktické věci při používání.

 • 320

Testování kosmetického dětského balíčku Hipp

Rádi jsme otestovali kosmetický balíček pro děti zn. Hipp, protože tuto značku máme rádi, produkty do koupele jsme ještě předtím níkdy nekoupili a chtěla jsem vědět, zda je kosmetika vhodná i pro pokožku s hodně citlivou kůží. Navíc se mi líbilo, že kosmetika obsahuje mandlový olej a výrobky jsou moc hezké.

 • 244

Testování kosmetiky HiPP

Testování kosmetiky HiPP mě velmi zaujalo, protože ráda zkouším kosmetiku, která je šetrná pro dětskou pokožku a ještě si navíc děti užijí koupání ve vaně nebo sprchování.

 • 290