Prezentace klienta

Albi Kvído

Chytré hry pro malé objevitele

Albi Česká republika a.s.

Vzdělávací hry pro děti od 3 do 8 let připravovány ve spolupráci s odborníky

Hlavní obrázek testování

Vzdělávací hry Kvído od Albi pomáhají dětem od 3 do 8 let rozvíjet paměť, koncentraci, slovní zásobu i logiku. Jsou pečlivě připravovány s odborníky - dětskými psychology, speciálními pedagogy a logopedy. Cestovatelské deníky Kvído získaly titul Hračka roku 2019 v České republice, Chytré vějíře Kvído získaly první místo a titul Hračka roku v kategorii Baby a předškolní hračky.

 

Testování s Albi – Chytré vějíře a Roztančené fixy

Chytré vějíře z koncepce Kvído jsou obrázkové kartičky se 100 otázkami a odpověďmi pro děti od 3 do 7 let. Chytré vějíře u dětí rozvíjí sociální chování a emoční inteligenci, logiku a koncentraci a rozšiřují vědomosti. Děti budou moci lépe poznávat přírodu a svět kolem nás.

A jak se Chytré vějíře hrají? Každá oblast je barevně odlišena pro lepší přehlednost a orientaci. Dítě dle obrázkového zadání (nebo po přečtení rodičem) může snadno odpovědět na zadanou otázku z různých oblastí a ihned si svoji odpověď zkontroluje na další kartičce označené jako odpověď.

Roztančené fixy jsou interaktivní grafomotorické sešity plné obrázků a aktivit s příběhy 2 barevných fixek, které učí Kvída a předškolní děti kreslit a psát a rozvíjet přitom jemnou motoriku a zrakové vnímání. Díky mazatelným fixům můžou děti sešity vyplňovat opakovaně a procvičovat si tak úkoly znovu a znovu. Každý sešit Roztančené fixy má 50 stran plných úkolů pro děti předškolního věku.

Jak testování Roztančených fixů a Chytrých vějířů dopadlo dopadlo? Čtěte zde.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Hra ROZTANČENÉ FIXY - dokonalá příprava na školu!

Hra Roztančené Fixy patří k dalším hrám z edice Kvído od Albi. Tuto edici jsem si moc oblíbila. Rozvíjí myšlení, tvořivost a podporuje paměť i koncentraci dětí. A tato hra navíc rozvíjí i jemnou motoriku ruky, kterou dítě píše i kreslí.

  • 701

Úžasná hra CHYTRÉ VĚJÍŘE od Albi

Perfektní hra na doma i na cesty, která na dlouho zabaví. Díky mimibazaru jsme měli možnost vyzkoušet tuto skvělou hru s nádhernými ilustracemi, která syna zaujala na první pohled.

  • 524

Albi - Roztančené fixy, Chytré vějíře

Tento měsíc jsme se syny (7 a 11 let) testovali výrobky pro děti od Albi z edice Kvido. Velký sešit Roztančené fixy a malé kartičky Chytré vějíře. S mladším jsme již některé podobné vyzkoušeli, byly to malé mazatelné kartičky na kroužku, a tak jsem odhadovala, že se mu nejvíc zalíbí Chytré vějíře. Ale dopadlo to úplně jinak :-)

  • 764

DRÁČATA TESTUJÍ KVÍDO

Ostré zoubky, ostré drápky, řev a poletování úplně všude… a pak najednou ticho... aneb Dráčata testují Roztančené fixy a Chytré vějíře Kvído od Albi.

  • 432