Albi Kvído

Chytré hry pro malé objevitele

Kvido Albi, s.r.o.

Vzdělávací hry pro děti od 3 do 8 let připravovány ve spolupráci s odborníky

Hlavní obrázek testování

Vzdělávací hry Kvído od Albi pomáhají dětem od 3 do 8 let rozvíjet paměť, koncentraci, slovní zásobu i logiku. Jsou pečlivě připravovány s odborníky - dětskými psychology, speciálními pedagogy a logopedy. Cestovatelské deníky Kvído získaly titul Hračka roku 2019 v České republice, Chytré vějíře Kvído získaly první místo a titul Hračka roku v kategorii Baby a předškolní hračky.

Testování s Albi – Chytré vějíře a Roztančené fixy.

Chytré vějíře z koncepce Kvído jsou obrázkové kartičky se 100 otázkami a odpověďmi pro děti od 3 do 7 let. Chytré vějíře u dětí rozvíjí sociální chování a emoční inteligenci, logiku a koncentraci a rozšiřují vědomosti. Děti budou moci lépe poznávat přírodu a svět kolem nás.

A jak se Chytré vějíře hrají? Každá oblast je barevně odlišena pro lepší přehlednost a orientaci. Dítě dle obrázkového zadání (nebo po přečtení rodičem) může snadno odpovědět na zadanou otázku z různých oblastí a ihned si svoji odpověď zkontroluje na další kartičce označené jako odpověď.

Roztančené fixy jsou interaktivní grafomotorické sešity plné obrázků a aktivit s příběhy 2 barevných fixek, které učí Kvída a předškolní děti kreslit a psát a rozvíjet přitom jemnou motoriku a zrakové vnímání. Díky mazatelným fixům můžou děti sešity vyplňovat opakovaně a procvičovat si tak úkoly znovu a znovu. Každý sešit Roztančené fixy má 50 stran plných úkolů pro děti předškolního věku.

Jak se do testování zapojit?

Pokud máte děti ve věku 5-8 let a máte zájem zúčastnit se s nimi testování, klepněte na tlačítko Chci testovat, vyplňte formulář, a to nejpozději do 28.8.2020. Napište nám, proč byste chtěli vyzkoušet Vzdělávací hry Kvído od Albi, kolik máte dětí, jak staré jsou a jestli s nimi hrajete hry.

15 vybraných zájemců o testování od nás obdrží balíček s oběma hrami – Chytré vějíře a Roztančené fixy od Albi. Pokud chcete o produktech vědět ještě víc, navštivte www.kvido.cz.

Podmínkou účasti v testování je sepsání recenze včetně fotografií z průběhu testování.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze