Prezentace klienta

Otestujte kreativní sady pro zvídavé holky a kluky

Czech News Center, a.s.

Kreativní sady, z nichž se řada umístila na předních příčkách žebříčku Hračka roku 2021

Hlavní obrázek testování

Objevuj a tvoř!

Máte doma „malého“ vědce či vědkyni? Pohybuje se váš potomek rád v kuchyni? Nebo vaše děti rády tvoří a stále by něco vyráběly? Pak vám nabízíme možnost zapojit se do testování kreativních sad Albi Crafts a Albi Science, které zaujmou opravdu každého. A navíc podporují fantazii a zlepšují 

Nehtové studio 

Vyrobte si netoxický průhledný nebo barevný lak na nehty s kreativní sadou Nehtové studio z edice Albi Crafts. Nalakované nehty můžete dozdobit samolepkami, vyberte si buď svítící nebo ty, které změní barvu na sluníčku.

Dozvíte se i jak správně pečovat o ruce a nehty. Součástí sady je skleněný pilník na nehty. Ze sady vyrobíte až 6 lahviček laku.

Sopky světa

Vyzkoušejte si sopečné exploze na vlastní kůži, chemické reakce vám přiblíží sílu sopečného burácení. Poznejte, jak se tvoří láva a co jsou sopečné bomby.

Složte si jedinečnou tektonickou mapu světa a po stopách ohnivého kruhu cestujte po těch nejzajímavějších vulkánech a objevujte sílu sopečných výbuchů a bublajících minerálních pramenů.

Neonové obrázky

Vyrob si neonové světlo nebo lampičku do svého pokojíčku. V kreativní sadě Neonové obrázky z řady Albi Crafts najdeš všechno potřebné. Navíc motiv můžeš kdykoliv změnit a lampičku předělat a tak tě nikdy neomrzí. Vyrábět můžeš podle své fantazie nebo se inspirovat šablonou. Díky šabloně je zárukou vždy povedený a funkční výrobek.

Trrrdelník 

S kreativní sadou Trrrdelník z edice Albi Crafts si můžete upéct vlastní trdelník pro sebe nebo připravit pohoštění pro své kamarády a užijete si spoustu zábavy při pečení i zdobení. Stačí přidat pouze vejce, máslo a jogurt, nechat těsto vykynout, navinout na speciální formy a upéct. Pak už jen zbývá vychutnávat křupavou kůrčičku, voňavou skořici a sladkou chuť trdelníku ještě za tepla.

Navíc se děti dozví o historii trdelníku i o tom, jak vypadá v jiných zemích. Postup je velmi snadný. V návodu najdete mnoho tipů na posyp a náplň.

Rostliny - Objevuj svět! 

Máte doma malého botanika? Zajímá ho biologie a svět rostlin? Odpovědi na spoustu záludných otázek najde v dětské encyklopedii z edice Objevuj svět! od Albi Science.

Kniha je plná informací a děti od 10 let mohou prozkoumat životní cyklus rostlin, buňky viditelné jen pod mikrokopem a sledovat procesy, které se v nich odehrávají. Poté se mohou ponořit do pracovního sešitu a prověřit si získané znalosti.

Součástí sady je také lis na květiny a herbář, který si sami ozdobí pomocí šablonek a samolepek.

Jak se do testování zapojit?

Nyní máte možnost kreativní sady vyzkoušet i vy se svými dětmi. Sady Albi Crafts a Albi Science jsou určeny pro děti od 8 let. Stačí kliknout níže na Chci testovat a odpovědět na jednoduchou otázku  nejpozději do 14.11.2021. Vybereme 10 testerek, které dostanou jednu z uvedených sad.

Své zkušenosti pak zprostředkují ostatním v blogu na Mimibazaru. Přihlaste se, třeba vybereme právě Vás!

Jak testování dopadlo? Můžete si přečíst recenze níže anebo tento článek

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testujeme SOPKY SVĚTA

Albi naše rodina moc dobře zná, především pak syn Eliáš (9 let). Když nám přišla velká krabice na testování \"sopek\", byl bez sebe.

  • 2 914

Sladké testování od ALBI - Trrrdelník

Trdelník je v naší rodině oblíbenou pochoutkou a pokud máme příležitost, vždy si ho rádi dopřejeme. Vůbec mě nenapadlo, že si ho můžeme udělat doma, že to zvládnou děti téměř samy a užijeme si u toho prima odpoledne.

  • 2 914

Testování sady Sopky světa

Byli jsme vybráni k testování hraček značky Albi. Jako první nám přišla k otestování sada Sopky světa.

  • 2 916

ALBI - ROSTLINY - OBJEVUJEME SVĚT

Musím říci, že lepší hra pro školáky se mi dlouho do rukou nedostala. A že jich máme doma dost...! Tento výukový box zaujme všechny malé badatele a přírodovědce a i ty, kteří se chtějí s přírodou teprve seznámit!

  • 2 689