Prezentace klienta

Otestujte nákupy na Dáme jídlo!

damejidlo.cz, s.r.o.

Užijte si porci času navíc

Hlavní obrázek testování

Objednávejte čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, nápoje, drogerií, kytky nebo vína z pohodlí domova

Dáme jídlo je tu pro všechny maminky, které si chtějí užít porci života navíc. Vaše oblíbená jídla rozvážíme až k vám od roku 2012 z více než 5 500 restaurací. Ať už jste v Olomouci, Praze nebo Hradci - jsme ve všech krajích republiky, ve 170 českých městech. Nově u nás najdete i Obchody s širokou nabídkou potravin a drogerie, ale také květiny, delikatesy, skvělá vína nebo cukrovinky. Stačí objednat a nákup máte za chvíli u dveří. A právě nákupy v našich obchodech si můžete v tomto testování vyzkoušet!

Nakupujte online a šetřete čas pro sebe a svou rodinu. 

Jak na to? Jednoduše: Jděte na web www.damejidlo.cz nebo si stáhněte zdarma naši bezva aplikaci. Zadáte svou adresu a zjistíte, jaké Obchody ve svém okolí máte. Pak už jen stačí párkrát kliknout, objednat a dát si nožky nahoru. Naši profesionální kurýři se o všechno postarají. Navíc se můžete zapojit do našeho věrnostního programu. Navíc se můžete zapojit do věrnostního programu. Plníte jednotlivé výzvy za které získáváte body a ty si můžete proměnit na kupóny. Za tyto kupóny můžete opět nakoupit.

Rychlé nákupy neboli quick commerce jsou ve světě nesmírně populární.

A my jsme moc rádi, že vám je můžeme dopřát jako jedni z prvních i tady v České republice. Rychlé nákupy využívá v zahraničí spousta maminek. Ušetří totiž spoustu času a co si budeme povídat, občas i nervů 🙂. Místo čekání front u pokladen si můžete jít třeba zaběhat, dopřát si masáž nebo odpočinout se svou oblíbenou knížkou. Můžete vyrazit s dětmi na kroužky, mezitím si pohodlně nakoupit... a když dorazíte domů, kurýr už je u dveří. Můžete nakoupit prarodičům nebo třeba doplnit lednici, když v ní chybí něco důležitého a nestíháte běžet do obchodu. Koupit květiny k svátku či narozeninám. Zkrátka a dobře, my vše zajistíme a vy svůj ušetřený čas věnujte tomu, co je pro vás důležité. 

Jak se do testování zapojit?

Pokud jste z Prahy a chcete vyzkoušet bleskové a pohodlné nákupy přes Dáme jídlo, není nic jednoduššího, než se zapojit do testování! Klikněte níže na "Chci testovat" a odpovězte na pár otázek nejpozději do 23.5.2021. Z přihlášek vybereme 15 zájemců, kteří pro účely testování získají vouchery na nákup v hodnotě 1000 Kč výměnou za recenzi ve svém blogu na Mimibazaru. 

Před odesláním přihlášky si pečlivě pročtěte podmínky testování.

Jak testování dopadlo? Čtěte tady!

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Zkušenosti s objednávkou Dáme Jídlo - Obchody

Dostala jsem možnost otestovat nákupy z Dáme jídlo. Vzhledem k tomu, že jsem o této službě zatím jen slyšela, byla jsem opravdu zvědavá, zda a jak to funguje. Mohu říci, že opravdu k plné spokojenosti.

  • 2 718

Testování Dáme Jídlo

Víte, že Dáme Jídlo už lze objednat i potraviny, květiny, alkohol, nebo třeba nějakou hračku z Sex Shopu?

  • 762

Recenze Dáme jídlo - obchody

Při testování DameJidlo jsem používala mobilní aplikaci. Rozhraní bylo srozumitelné a postup objednávky z \"obchodů\" se nelišil od zajetých restaurací. Jelikož využíváme doručování z DameJidlo restaurace, aplikace si již pamatovala doručovací adresu. Po rozkliknutí ikony \"Obchody\" jsem tedy rovnou mohla vybírat z dostupných obchodů, které doručují na naši adresu.

  • 1 192

Recenze z testování Dáme jídlo

Online nákupy s doručením až ke dveřím využíváme již několik let. Ušetří nám to spoustu času, který věnujeme tomu, co nás opravdu baví. A že toho je! S radostí jsme tedy otestovali i novou službu Dáme jídlo, díky které nakoupíte online potraviny, potřeby do domácnosti nebo třeba čerstvé květiny.

  • 717