Prezentace klienta

Zhubněte s KetoMixem!

Czech News Center, a.s.

Rychlá, snadná a účinná cesta k novému postavě? S KetoMix dietou!

Hlavní obrázek testování

Česká značka KetoMix je tady pro všechny, kteří mají odvahu a vůli změnit svůj život. Každý, kdo se rozhodne hubnout, řeší, jak toho dosáhnout rychle a snadno? V obchodech tak většinou složitě hledá produkty, které podporují zdravý životní styl a počítá kalorie. Doma se pak trápí hlady a zároveň se mučí cvičením. Tomu už je konec! S KetoMix dietou vás žádné hladovění nečeká, naopak se naučíte pravidelně 5x denně jíst, pít, zařadíte do jídelníčku více zeleniny a i bez cvičení budete hubnout!

Dietní programy KetoMix jsou sestavené tak, že obsahují spoustu druhů jídel a příchutí. Nemusíte se tak obávat toho, že by se vám některá z nich přejedla. Příprava jídel je snadná a hotová do 5 minut. Všechna jídla vám budou chutnat, zasytí vás a vašemu tělu dodají potřebné minerální látky, vitamíny i vlákninu.   

Jak zhubnout? 

Během klasických redukčních diet vaše tělo často ztrácí nejen tuky ale i svaly. KetoMix dieta naopak tělu poskytuje dostatečný příjem kvalitních bílkovin a tím svalovou hmotu ochrání a nedojde tak k jojo efektu. Pokud kontrolovaně omezíte sacharidy, tak si tělo za ně najde náhradní zdroj energie a tím jsou vaše uložené tuky. Začnete tak hubnout při jakékoliv činností, třeba doma při uklízení, hraní si s dětmi nebo jen při odpočívání na gauči. 

Pokud máte pocit, že to sami nezvládnete, tak věřte, že na to NIKDY sami nebude! Už při výběru dietního programu vám budou plně k dispozici výživové poradkyně. Ty vás nejen seznámí s průběhem diety, poradí a pomohou zodpovědět všechny vaše dotazy a budou vás provázet i během celého hubnoucího režimu. 

Vybírat můžete z desítek chutných a vydatných jídel. Od koktejlů, kaší, pudinku, perníku, palačinek až po omelety, polévky, pečivo či těstoviny. Dopřát si můžete i sladkosti jako jsou sušenky, čokoládové pomazánky nebo čokoládu samotnou. Ani slané varianty nejsou zakázané. Naopak zpestřit si den můžete křupavými nachos nebo chipsy. Ke sklence dobrého nízkosacharidového vína si vyberte z několika variant sušeného masa a užijte si relax po celém dni.  

Jak se do testování zapojit?

Pokud i vy máte pocit, že nastal čas na změnu a chcete pro sebe udělat víc, tak se zapojte do testování. Vyzkoušejte dietní program KetoMix! Odpovězte na pár otázek nejpozději 9.2.2021. Poté Vás budeme kontaktovat a požádáme o zaslání Vašeho příběhu a také fotografii celého těla s obličejem v přiléhavém oblečení. Vybrané pak znovu oslovíme. Pro účely testování získá 5 vybraných zájemců dvouměsíční kúru. 

Prosím, před odesláním přihlášky se pečlivě seznamte s podmínkami testování!

Související články: 

Seznamte se s testerkami v tomto článku
Jak jim KetoMix pomáhá hubnout najdete tady.
Jak testování dopadlo? Čtěte tady.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Hubnu s KetoMix

Čeká mě dlouhá cesta. 8 týdnů je sice v porovnání s dlouhými měsíci flákání a výkrmu chvilka, ale... Kdo se dá na vojnu, musí bojovat. Tak vzhůru do boje proti špíčkům, špekům a faldám.

  • 1 345