Prezentace klienta

Otestujte účinky pracích prostředků Persil a Silan Sensitive

HENKEL ČR, spol. s r.o.

Persil a Silan Sensitive pro péči o prádlo těch nejmenších

Hlavní obrázek testování

Jemná dětská pokožka může být náchylnější k podráždění a alergiím, které můžou být často způsobené i výběrem nevhodného pracího prostředku. Proto se doporučuje při péči o dětské prádlo dbát určitých zásad a vybírat prací prostředky, které jsou vhodné i pro ty nejmenší.
Prací prostředky Persil Sensitive a aviváž Silan Sensitive byly speciálně vyvinuty s respektem k citlivé pokožce. Šetrné složení pracích prostředků a aviváže pomáhají předcházet podráždění pokožky. Proto jsou vhodné nejen pro dětskou pokožku, ale i pro pokožku se sklonem k alergiím a dermatitidám. 
Díky jemné péči Persilu a Silanu Sensitive bude vaše prádlo dokonale čisté, hebké na dotek a provoněné příjemnou hypoalergenní vůní. Oba produkty jsou dermatologicky testované a schválené Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF). 
Právě máte skvělou možnost vyzkoušet balíček Sensitive produktů, který obsahuje prací prášek Persil Sensitive, Persil Sensitive prací gel, Persil Sensitive Discs 4v1 a Silan Sensitive, a podělit se o vaše zkušenosti s ostatními. 

Přihlaste se do testování a dopřejte sobě i svým dětem opravdu jemnou a kvalitní péči o oblečení s kombinací Persil a Silan Sensitive! 

Chcete vyzkoušet jemnou péči Persilu a Silanu Sensitive na vlastní kůži?
Jste rodičem alespoň jednoho dítěte do 3 let, které má sklony k citlivé pokožce? Pokud vaše odpověď zní „Ano“, máte velkou šanci být jedním z 10 vybraných, kterým zašleme balíček s produkty Persil a Silan Sensitive k vyzkoušení. Stačí kliknout níže na „Chci testovat“ nejpozději do 7.6. Po skončení testování budeme rádi, když se o své zkušenosti s produkty Persil a Silan podělíte s ostatními prostřednictvím recenzí s fotografiemi.

K testu se již nelze přihlásit.