Prezentace klienta

Otestujte účinky pracích prostředků Persil a Silan Sensitive

HENKEL ČR, spol. s r.o.

Persil a Silan Sensitive pro péči o prádlo těch nejmenších

Hlavní obrázek testování

Jemná dětská pokožka může být náchylnější k podráždění a alergiím, které můžou být často způsobené i výběrem nevhodného pracího prostředku. Proto se doporučuje při péči o dětské prádlo dbát určitých zásad a vybírat prací prostředky, které jsou vhodné i pro ty nejmenší.
Prací prostředky Persil Sensitive a aviváž Silan Sensitive byly speciálně vyvinuty s respektem k citlivé pokožce. Šetrné složení pracích prostředků a aviváže pomáhají předcházet podráždění pokožky. Proto jsou vhodné nejen pro dětskou pokožku, ale i pro pokožku se sklonem k alergiím a dermatitidám. 
Díky jemné péči Persilu a Silanu Sensitive bude vaše prádlo dokonale čisté, hebké na dotek a provoněné příjemnou hypoalergenní vůní. Oba produkty jsou dermatologicky testované a schválené Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF). 
Právě máte skvělou možnost vyzkoušet balíček Sensitive produktů, který obsahuje prací prášek Persil Sensitive, Persil Sensitive prací gel, Persil Sensitive Discs 4v1 a Silan Sensitive, a podělit se o vaše zkušenosti s ostatními. 

Přihlaste se do testování a dopřejte sobě i svým dětem opravdu jemnou a kvalitní péči o oblečení s kombinací Persil a Silan Sensitive! 

Chcete vyzkoušet jemnou péči Persilu a Silanu Sensitive na vlastní kůži?
Jste rodičem alespoň jednoho dítěte do 3 let, které má sklony k citlivé pokožce? Pokud vaše odpověď zní „Ano“, máte velkou šanci být jedním z 10 vybraných, kterým zašleme balíček s produkty Persil a Silan Sensitive k vyzkoušení. Stačí kliknout níže na „Chci testovat“ nejpozději do 7.6. Po skončení testování budeme rádi, když se o své zkušenosti s produkty Persil a Silan podělíte s ostatními prostřednictvím recenzí s fotografiemi.

Jak testování dopadlo? Čtěte v recenzích níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování Persil Sensitive a Silanu

Někdy mívám pocit, že nedělám nic jiného, než peru, obzvlášť přes letní období :-) Jako každé čtyřleté dítě, i to moje miluje zmrzlinky, ovocné svačinky, válečky v trávě, hlíně, písku, vodě, a běhání bez bot, ale v ponožkách, také v čemkoliv. Proto jsem moc ráda využila možnost testování pracích prostředků Persil Sensitive.

  • 388

Prací síla Persilu sensitive

Na testování Persilu sensitive jsem se obzvlášť těšila, protože mě zajímalo, jak si prací prostředky určené pro nejmenší poradí se zašpiněným prádlem po mých dcerách. Obecně je totiž známo, že sensitive prostředky nemají takové prací schopnosti, jak klasické.

  • 299

Testování prací prostředky Persil Sensitive a Silan

Chtěla bych poděkovat za možnost testování řady pracích prostředků Persil Sensitive a Silan , určené především na praní miminkovského a dětského prádla. Do testování jsem se přihlásila, protože mám malé miminko a řešila jsem, v čem prát jeho věcičky. Na klasické prádlo používám střídavě klasický Persil nebo Ariel, na dětské věci jsou zkoušela Jelínka, ale nebyla jsem úplně spokojená.

  • 277