Prezentace klienta

Pytlíčky Wrapáčky

jak uchovat pečivo déle čerstvé bez igelitu

Wrap Up, s.r.o.

Kompromis mezi utěrkou a igelitovým sáčkem pro balení pečiva

Hlavní obrázek testování

Testování Wrap Up: Může chléb doma vydržet déle čerstvý?

Také doma bojujete s tím, že čerstvé pečivo druhý den nikdy není tak skvělé, jako první den? Vyzkoušejte si během pár týdnů Testování s Mimibazarem pytlík Wrapáček, který je nejvhodnější alternativou k tomu, jak uchovat pečivo déle čerstvé a bez igelitu.

Pytlík od české firmy Wrap Up je kompromisem mezi utěrkou a igelitovým sáčkem a pečivo tak díky tomu zůstává déle čerstvé. Wrapáček se stane hezkým doplňkem vaší kuchyně, šetříte přírodu od zbytečných igelitových sáčků, nebudete tak často vyhazovat ztvrdlý chléb a navíc v kuchyni získáte místo za již nepotřebný chlebník. Vnější část pytlíku je utkaná z biobavlny a můžete si vybrat z mnoha vzorů. Od tradičních puntíků přes levandulové a modré vzory až po moderní hořčicové a starorůžové barvy, nebo čistě režnou bavlnu.

Funkci pytlíků zajišťuje vnitřní látka s nánosováním s protiplísňovou úpravou. Látka se chová jako membrána, propouští vzduch, takže pečivo se nezapařuje jako v igelitu, ale zpomaluje únik vlhkosti, proto chleba vydrží déle čerstvý. Tím se funkční pytlík liší od běžných bavlněných nebo lněných obalů, ve kterých pečivo také dýchá, ale rychle okorá a tvrdne. Vnitřní textilie je atestována SZÚ pro styk s pečivem.

Jak se Wrapáčky používají?

Jednoduše, jako pytlík se šnůrkou na stažení. Nejlépe fungují na kvalitní chleba, také na bezlepkové pečivo. Rohlíky můžou být v pytlíku společně s chlebem, dokáží se kamarádsky podělit o vlhkost. Pečivo v pytlíku se nedává do chlebníku ani do ledničky. Když je pečiva v pytlíku málo, zahne se prázdná část tak, aby mělo pečivo maximální kontakt s vnitřní textilií. To platí zejména u pečiva bez kůrky (rohlíky, housky), které je obecně sušší a rychleji okorává.

Pokud chcete o produktu vědět ještě víc, navštivte www.wrapup.cz

Jak testování dopadlo? Čtěte tady

 

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Pytlíky na pečivo Wrap Up

Předem bych ráda poděkovala za možnost \"wrapáčky\" otestovat. Látkové pytlíky na pečivo používám celkem běžně. Upřesním pytlíky domácí výroby. Pečivo nevydrží tak dlouho, ale když použijete pytlíky rovnou dva, svůj účel také splní. Ale to mluvím o době, kdy jsem neznala pytlík Wrap Up. Jsou to funkční pytlíky, které udělají radost a parádu v kuchyni i při nákupu.

 • 1 564

Wrap up - testování

Wrap Up, aneb moje testování wrapáčků. Už nějakou dobu jsem přemýšlela o pořízení wrapáčků - speciálních pytlíků pro delší uchování pečiva. Moc děkuji MMB za možnost si tyto pytlíky ve 2 velikostech vyzkoušet.

 • 836

Testování Wrap Up - Wrapáčky

Měla jsem možnost otestovat sáčky na pečivo Wrap Up - Wrapáčky. Hodně peču domácí pečivo, ale i se u nás kupuje v obchodě. S tím, že skladování není nejideálnější se potýkáme dlouhodobě.

 • 784

Wrapáčky - testování

U nás se jí pečivo celkem často. Hlavně chleba. Zkoušela jsem vše možné, a musím říct ze wrapáčky mile překvapily. Chleba vydrží opravdu déle čerstvý.

 • 827

Wrap Up - Wrapáček

S velkou radostí jsem otestovala pytlíky Wrapáčky! Ráda peču domácí pečivo a často jsem nevěděla jak ho správně skladovat, takže jsem ho buď dávala do plastových dóz, nebo přikrývala utěrkou, ale pečivo tímhle způsobem okorávalo nebo tvrdlo. Wrapáčky jsou ale pro uchování pečiva skvělé!

 • 695

WRAP UP: vyzkoušeno… MUST HAVE!

Takže… Vyzkoušeno a musím vám říct, že u nás tedy velká spokojenost! Díky za příležitost vyzkoušet si pytlíky na pečivo Wrap Up (Wrapáčky), přišla úplně jak na zavolanou, sama jsem totiž o jejich koupi uvažovala.

 • 861

Wrap up - pytlíky na chleba

Když se naskytla možnost otestovat krásné pytlíčky Wrap up na chleba, říkám si, super – zkusím štěstí a třeba mě vyberou. A ono fakt že jo. Velké díky za tu příležitost, protože pytlíky jsem si zamilovala.

 • 1 730

Testování pytlíků Wrap Up

Velmi mě potěšila možnost otestovat si pytlíky na pečivo Wrup Up, a to zejména proto, že už nějakou dobu pátrám po způsobu, jak dobře skladovat pečivo, aniž by hned ztvrdlo, zapařilo se a následně zplesnivělo.

 • 667

Wrap Up - Wrapáček

Jelikož peču poměrně často domácí pečivo ať už veky, housky a loupáky z droždí či kváskový chleba, okamžitě mě zaujala možnost testovat právě tyto pytlíky. Protože doma již jeden platěný pytlík na pečivo mám, mohla jsem produkty porovnávat.

 • 1 191

Wrap Up - nový objev díky Mimibazaru

Nejdříve bych chtěla poděkovat za možnost testovat funkční pytlíky na chleba. O Wrap Up jsem neměla vůbec tušení. Až tady jsem zjistila, že něco takového existuje a dokonce i na bezlepkové pečivo. Dcera a manžel jsou celiaci a udržet pro ně čerstvé (nebo alespoň poživatelné pečivo) déle než do druhého dne bylo téměř nemožné - diky Wrapáčkům již nemusíme všechno pečivo mrazit.

 • 721

Wrap Up

Před tímto testovnáním, jsem vůbec nevěděla o pytlíčcích Wrap Up. Takže to bylo pro mě velké překvapení, když mi přišel balíček se dvěma pytlíčky. Design pytlíčku je velmi nadčasový a jsou velmi pečlivě ušité.

 • 810

Recenze pytlíků na pečivo Wrap Up

Jsme čtyřčlenná rodina, takže pečiva se u nás sní dost. Nejčastěji kupujeme chléb a rohlíky přímo z pekárny. Občas jsem upekla domácí chléb nebo housky, ale většinou jsme nesnědli hned a domácí pečivo bylo druhý den téměř nepoživatelné. Výzva k testování mě velmi zaujala.

 • 1 469

Wrapáček

Dostala jsem možnost vyzkoušet dvě velikostí Wrapáčků. Slyšela jsem o něm už dříve, ale nechtěla jsem ho objednávat bez prohlédnutí a take jsem si myslela, že se během dovolené podívám přímo do prodejny do Frýdku-Místku a vyberu si na místě. Pečivo je pro mě velké téma, od letošního jara téměř nejím kupované pečivo, peču rohlíky a housky jako na běžícím pásu doma.

 • 1 665

Wrap Up pytlíky - recenze

Vždy bylo mou vášní pečení a vaření (koneckonců tato vášeň je na mých křivkách víc než patrná :-)). Svými pečenými výtvory (do nedávna výhradně sladké povahy) obdarovávám i širší okolí, jelikož rodina by frekvence mých pečících záchvatů zřejmě brzy odnesla újmou na zdraví. Vzhledem k situaci letos na jaře, kdy nás, stejně jako všechny ostatní, zasáhla různá omezení, rozšířila jsem pečící repertoár také o chléb a rohlíky. A od té doby řeším problém, jak pečivo skladovat, aby nám vydrželo co nejdéle poživatelné a v kondici.

 • 7 154

Wrap sáčky na pečivo - recenze

Do testování na Wrap sáčky na pečivo jsem se zapojila ráda – již mnoho let hledám něco na pečivo, co by mi nepřekáželo ve skříni – na klasický chlebník nemám na lince místo a do skříně se mi také pořádně nevejde. Takže toto mi přišlo jako vhodná alternativa.

 • 1 331

Wrap up = roztomilý Wrapáček

Wrapáčci, dnes již nedílná součást mé domácnosti, která jde ruku v ruce se současným trendem šetření životního prostředí. Vždy, když jdu nakoupit, rovnou si s sebou do kabelky přibalím jednoho nebo rovnou dva tyto prodyšné uličníky. Líbí se mi jejich pestré barvy, které se hezky vyjímají v nákupním košíku, jsou hezky příjemné na dotek.

 • 1 082

Wrap up - Wrapáček

Jelikož je to již nějakou dobu, co jsem začala péct doma pečivo, vždy jsem řešila, jak ho uchovat co nejdéle jako čerstvé. V koronavirové době jsem se pustila i do pečení kváskových chlebů, kdy jsem vyčetla, že nejlepší je vychladlý chléb zabalit do utěrky a takto uschovat. Ano, je to určitě lepší řešení, než obyčejný sáček, ale....

 • 638

Wrap Up - Wrapáček

Děkuji za možnost otestovat obaly Wrap Up na pečivo. Už při otevření balíku jsem byla nadšená designem sáčků. Sáčky jsou krásně zpracované, velice pěkná látka, skvělé a jednoduché prošití, nikde žádné zbytečné záhyby, kde by se držela semínka či drobky z chleba.

 • 1 306

WrapUP - Wrapáček

Jsem dlouholetou uživatelkou a návštěvnicí Mimibazaru. Děti už jsou odrostlé a potřeba nákupů a prodeje jejich věcí již není tak aktuální jako dříve, přesto Mimibazar stále ráda prohlížím a po celá ta léta zde čerpám velké množství rad, nápadů a inspirací. Nedávno na mě zde vyskočila reklama na možnost testování speciálního sáčku na pečivo – Wrapáčku, o kterém jsem nikdy předtím neslyšela.

 • 1 296

Wrapáček

Vyrazili jsme s přítelem do Krkonoš a oběd jsme si vždy balili na cestu s sebou. V pekařství jsem koupila náš oblíbený ořechový chléb, který však klasické papírové pytlíky vždy promastí a potrhá.. Wrapáček byl pro nás skvělým řešením.

 • 1 277

Wrap up

Měla jsem možnost otestovat bavlněné sáčky na pečivo Wrap up a musím říct, že mě moc mile překvapily. Pečivo v nich vydrží mnohem déle čerstvé a křupavé. Chleba neosychá a rohlíky nejsou gumové.

 • 755