Prezentace klienta

Testujeme voňavé přípravky na úklid: Sidolux

Czech News Center

Opravdu voňavé přípravky na úklid? To je Sidolux!

Hlavní obrázek testování

Sidolux znamená účinné čištění a naprosto skvělou vůni, která promění úklid v příjemný zážitek. Pojďte se s námi podívat na pár kousků, které zkrátka musíte vyzkoušet.

Sidolux Universal

Stane se vaším oblíbeným společníkem při každém úklidu. Aktivní složkou je soda, která si hravě poradí s nečistotami a mastnotou. Je možné ho používat na všechny omyvatelné povrchy společně s vodou nebo koncentrovaně pro odstranění odolných nečistot. A teď to nejdůležitější: řada Sidolux Universal skrývá 15 unikátních vůní. Každá je osobitá a unikátní: od “základní” vůně Marseillského mýdla (některé zákaznice tvrdí, že voní jako čistota) přes ovocné nebo květinové až po sofistikovanější vůně inspirované parfémy, které uspokojí i ten nejnáročnější nos. Vůně Sidoluxu Universal se navíc uvolňuje postupně během 24 hodin.

Sidolux M

Čisticí prostředek ve spreji je vhodný pro údržbu všech povrchů (dřevo, MDF, plast, lakované povrchy, nerez a sklo). Díky praktickému rozprašovači můžete prostředek aplikovat na velké plochy rovnoměrně. Poradí si s prachem, nečistotami a mastnotou. Obsahuje také složku “Active Shield”, která zacelí póry udržovaného povrchu – na něm se tak nebude tolik usazovat prach a další čištění bude ještě snazší. A nebyl by to Sidolux, kdyby všechny výrobky Sidolux M úžasně nevoněly; otřením povrchu si zároveň jemně provoníte interiér.

Sidolux Professional

Tyto přípravky jsou zaměřené na specifické čištění a údržbu v různých částech bytu a domu. Tak třeba: Sidolux Professional na koupelny se postará o skvělý vzhled koupelnových baterií, zašlé spáry a obklady budou znovu zářit a do příštího čištění se složky přípravku postarají o to, aby se vodní kámen tolik neusazoval. Sidolux Professional na kuchyně si hravě poradí s mastnotou: díky rozprašovači, který vytváří aktivní pěnu se přípravek perfektně aplikuje na povrchy, odmašťuje je a zanechává příjemnou vůni. Navíc je vhodný na údržbu ploch v přímém styku s potravinami

Sidolux Premium Floor Care

Znamená prémiovou péči o vaše podlahy ve třech krocích: podlahy umyjí díky aktivním složkám, obnoví lesk podlah a interiér provoní delikátní vůní. Krom účinných látek totiž přípravky obsahují také přírodní oleje, které zvýrazní hloubku barev, zároveň ale fantasticky voní. V řadě produktů najdete specializované čističe na dřevěné a plovoucí podlahy, ale i přípravky na vinylové nebo PVC podlahy a dlažby.

 

Jak se do testování zapojit?

Nyní máte možnost si Sidolux vyzkoušet a podělit se se svými zkušenostmi s ostatními. Stačí kliknout níže na Chci testovat nejpozději do 20. 3. 2022. Vybereme 25 testerek, které budou mít možnost důkladně prověřit tyto čisticí prostředky: 

 • Sidolux Universal, Marseillské mýdlo, 1000ml 
 • Sidolux Universal, Coral, 1000ml
 • Sidolux M, Magnolia, 400ml
 • Sidolux Professional na koupelny, 500ml
 • Sidolux Premium Floor Care, 750ml

 

Jak testování dopadlo čtěte v recenzích níže a v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování přípravků SIDOLUX

Předem velmi děkuji za možnost otestovat výrobky SIDOLUX. Byla jsem velmi příjemně překvapena doručeným balíčkem s testovanými výrobky a milými dárečky. V balíčku byly tyto přípravky: 2x Sidolux Universal (jeden s vůní Coral a jeden s vůní Marseiless soap), Sidolux M, Sidolux Professional na koupelny a Sidolux Premium Floor Carena dřevěné a laminátové podlahy.

 • 91

Sidolux

Vyhrála jsem testování se sidoluxem. Balíček přišel v pravou chvíli. Zrovna přicházely velikonoce. A já se pustila s novým sidoluxem do práce. Touto cestou chci poděkovat mimibazaru za tuto příležitost. Jsem opravdu nadšená a výrobky budu nakupovat.

 • 100

Testování výrobků Sidolux

Je pro mě potěšením účastnit se testování výrobků Sidolux, protože v naší domácnosti plné dětí a domácích mazlíčků je každodenní úklid nezbytností. Výrobky Sidolux jsem před testováním neznala. Už teď ale vím, že u některých velice ráda zůstanu.

 • 1 616

SIDOLUX - MŮJ SKVĚLÝ POMOCNÍK

Dobrý den, nejdříve bych chtěla moc poděkovat za umožnění testování, i když tu jsem nováčkem. Přišel mi testovací balíček SIDOLUX - přípravky na podlahy, do koupelny, na nábytek i zrcadla. Byla jsem zvědavá a hned jsem si přípravky ovoněla, jejich aroma mě mile potěšilo. Také jsem hned zkusila SIDOLUX universal na podlahy Coral a musím konstatovat, že nejen krásně voněl, ale také kvalitně umyl nečistoty po našem pejskovi i po vaření, jak dávám špinavé věci do myčky, vždycky mi něco ukápne na zem a pejsek nebo jiný člen rodiny to třeba rozmaže. Těším se až budu zkoušet další přípravek a napíši jak jsem byla s ním spokojená. Na koupelnu a wc jsem zkusila Sidolux Professional aktivní pěnu. Nastříkala jsem ho na umyvadlo, vanu, kachličky, vodovodní baterie, podle návodu ho nechala 3 minuty působit a pak houbičkou rozetřela a následně všechny povrchy opláchla vlažnou vodou. Přípravek mi krásně vše vyčistil i umyvadlo od mýdlových skvrn, ocenila jsem u něj, že mi nedráždil oči jako je to u jiných přípravků, hezky jemně voní po citronu. Hodně jsem si oblíbila SIDOLUX M - Nábytek ve spreji, je opravdu výborným pomocníkem od šmouh a špíny, dokonale čistí zrcadla, skleněné povrchy, dřevěné i plastové povrchy, nezanechává žádné šmouhy, otisky a špínu, má příjemnou svěží jarní vůni magnólie. Z fotek můžete vidět jak nejdříve nastříkám na určitou část povrchu (lednička, myčka, odpadkový koš, lino, polička, zrcadlo), nechám chvíli působit a pak ho setřu a vyleštím utěrkou z mikrovlákna, kterou jsem dostala k balíčku. Některá špatně dostupná místa se krásně vyleští tím, že přípravek nastříkám přímo na hadřík, to také jde a krásně vyčistí.Velmi oceňuji i to, že přípravek zanechává jemný mikro-film, který udržuje na delší dobu věci čisté a lesklé na povrchu. U všech fotek dávám vždy PŘED - NÁSTŘIK - PO u některých PŘED - PO :-)

 • 164

Sidolux - smrad i vůně :-)

Obr balík potěšil ... zatím jsem vyzkoušela tři produkty celkem smrdící, ale překvapivě velmi účinné...

 • 150

SIDOLUX

Získala jsem možnost vyzkoušet čistící prostředky značky Sidolux. Postupně odskouším 5 přípravků této české značky.

 • 242