Prezentace klienta

Testujeme voňavé přípravky na úklid: Sidolux

Czech News Center

Opravdu voňavé přípravky na úklid? To je Sidolux!

Hlavní obrázek testování

Sidolux znamená účinné čištění a naprosto skvělou vůni, která promění úklid v příjemný zážitek. Pojďte se s námi podívat na pár kousků, které zkrátka musíte vyzkoušet.

Sidolux Universal

Stane se vaším oblíbeným společníkem při každém úklidu. Aktivní složkou je soda, která si hravě poradí s nečistotami a mastnotou. Je možné ho používat na všechny omyvatelné povrchy společně s vodou nebo koncentrovaně pro odstranění odolných nečistot. A teď to nejdůležitější: řada Sidolux Universal skrývá 15 unikátních vůní. Každá je osobitá a unikátní: od “základní” vůně Marseillského mýdla (některé zákaznice tvrdí, že voní jako čistota) přes ovocné nebo květinové až po sofistikovanější vůně inspirované parfémy, které uspokojí i ten nejnáročnější nos. Vůně Sidoluxu Universal se navíc uvolňuje postupně během 24 hodin.

Sidolux M

Čisticí prostředek ve spreji je vhodný pro údržbu všech povrchů (dřevo, MDF, plast, lakované povrchy, nerez a sklo). Díky praktickému rozprašovači můžete prostředek aplikovat na velké plochy rovnoměrně. Poradí si s prachem, nečistotami a mastnotou. Obsahuje také složku “Active Shield”, která zacelí póry udržovaného povrchu – na něm se tak nebude tolik usazovat prach a další čištění bude ještě snazší. A nebyl by to Sidolux, kdyby všechny výrobky Sidolux M úžasně nevoněly; otřením povrchu si zároveň jemně provoníte interiér.

Sidolux Professional

Tyto přípravky jsou zaměřené na specifické čištění a údržbu v různých částech bytu a domu. Tak třeba: Sidolux Professional na koupelny se postará o skvělý vzhled koupelnových baterií, zašlé spáry a obklady budou znovu zářit a do příštího čištění se složky přípravku postarají o to, aby se vodní kámen tolik neusazoval. Sidolux Professional na kuchyně si hravě poradí s mastnotou: díky rozprašovači, který vytváří aktivní pěnu se přípravek perfektně aplikuje na povrchy, odmašťuje je a zanechává příjemnou vůni. Navíc je vhodný na údržbu ploch v přímém styku s potravinami

Sidolux Premium Floor Care

Znamená prémiovou péči o vaše podlahy ve třech krocích: podlahy umyjí díky aktivním složkám, obnoví lesk podlah a interiér provoní delikátní vůní. Krom účinných látek totiž přípravky obsahují také přírodní oleje, které zvýrazní hloubku barev, zároveň ale fantasticky voní. V řadě produktů najdete specializované čističe na dřevěné a plovoucí podlahy, ale i přípravky na vinylové nebo PVC podlahy a dlažby.

 

Jak se do testování zapojit?

Nyní máte možnost si Sidolux vyzkoušet a podělit se se svými zkušenostmi s ostatními. Stačí kliknout níže na Chci testovat nejpozději do 20. 3. 2022. Vybereme 25 testerek, které budou mít možnost důkladně prověřit tyto čisticí prostředky: 

 • Sidolux Universal, Marseillské mýdlo, 1000ml 
 • Sidolux Universal, Coral, 1000ml
 • Sidolux M, Magnolia, 400ml
 • Sidolux Professional na koupelny, 500ml
 • Sidolux Premium Floor Care, 750ml

 

Jak testování dopadlo čtěte v recenzích níže a v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Sidolux ověřená česká kvalita

Od mimibazaru se mi naskytla příležitost otestovat české tradiční výrobky Sidolux. Jsme velká rodina, která žije hodně aktivním životem. Děti sportují, hrají na hudební nástroje a jelikož žijeme na vesnici jsme neustále v pohybu a na cestách. Doma to pak vypadá, jak když se domem prožene tornádo, bláto z kopaček, tráva apod....ještě tu s námi bydlí rybičky, morčátko, kočka a pes, možná i pár blech, much a komárů.

 • 209

Testování přípravků SIDOLUX

Předem velmi děkuji za možnost otestovat výrobky SIDOLUX. Byla jsem velmi příjemně překvapena doručeným balíčkem s testovanými výrobky a milými dárečky. V balíčku byly tyto přípravky: 2x Sidolux Universal (jeden s vůní Coral a jeden s vůní Marseiless soap), Sidolux M, Sidolux Professional na koupelny a Sidolux Premium Floor Carena dřevěné a laminátové podlahy.

 • 421

Sidolux

Vyhrála jsem testování se sidoluxem. Balíček přišel v pravou chvíli. Zrovna přicházely velikonoce. A já se pustila s novým sidoluxem do práce. Touto cestou chci poděkovat mimibazaru za tuto příležitost. Jsem opravdu nadšená a výrobky budu nakupovat.

 • 230

Testování výrobků Sidolux

Je pro mě potěšením účastnit se testování výrobků Sidolux, protože v naší domácnosti plné dětí a domácích mazlíčků je každodenní úklid nezbytností. Výrobky Sidolux jsem před testováním neznala. Už teď ale vím, že u některých velice ráda zůstanu.

 • 1 882

SIDOLUX - MŮJ SKVĚLÝ POMOCNÍK

Dobrý den, nejdříve bych chtěla moc poděkovat za umožnění testování, i když tu jsem nováčkem. Přišel mi testovací balíček SIDOLUX - přípravky na podlahy, do koupelny, na nábytek i zrcadla. Byla jsem zvědavá a hned jsem si přípravky ovoněla, jejich aroma mě mile potěšilo. Také jsem hned zkusila SIDOLUX universal na podlahy Coral a musím konstatovat, že nejen krásně voněl, ale také kvalitně umyl nečistoty po našem pejskovi i po vaření, jak dávám špinavé věci do myčky, vždycky mi něco ukápne na zem a pejsek nebo jiný člen rodiny to třeba rozmaže. Těším se až budu zkoušet další přípravek a napíši jak jsem byla s ním spokojená. Na koupelnu a wc jsem zkusila Sidolux Professional aktivní pěnu. Nastříkala jsem ho na umyvadlo, vanu, kachličky, vodovodní baterie, podle návodu ho nechala 3 minuty působit a pak houbičkou rozetřela a následně všechny povrchy opláchla vlažnou vodou. Přípravek mi krásně vše vyčistil i umyvadlo od mýdlových skvrn, ocenila jsem u něj, že mi nedráždil oči jako je to u jiných přípravků, hezky jemně voní po citronu. Hodně jsem si oblíbila SIDOLUX M - Nábytek ve spreji, je opravdu výborným pomocníkem od šmouh a špíny, dokonale čistí zrcadla, skleněné povrchy, dřevěné i plastové povrchy, nezanechává žádné šmouhy, otisky a špínu, má příjemnou svěží jarní vůni magnólie. Z fotek můžete vidět jak nejdříve nastříkám na určitou část povrchu (lednička, myčka, odpadkový koš, lino, polička, zrcadlo), nechám chvíli působit a pak ho setřu a vyleštím utěrkou z mikrovlákna, kterou jsem dostala k balíčku. Některá špatně dostupná místa se krásně vyleští tím, že přípravek nastříkám přímo na hadřík, to také jde a krásně vyčistí.Velmi oceňuji i to, že přípravek zanechává jemný mikro-film, který udržuje na delší dobu věci čisté a lesklé na povrchu. U všech fotek dávám vždy PŘED - NÁSTŘIK - PO u některých PŘED - PO :-)

 • 280

Sidolux - smrad i vůně :-)

Obr balík potěšil ... zatím jsem vyzkoušela tři produkty celkem smrdící, ale překvapivě velmi účinné...

 • 292

SIDOLUX

Získala jsem možnost vyzkoušet čistící prostředky značky Sidolux. Postupně odskouším 5 přípravků této české značky.

 • 391