Mimibazar na talíři | MIMISHOP | MIMIAUKCE.cz | veslujeme.cz | Pracovní místa | Hypotéka | Účetní programy

NÁVODY > HÁČKOVÁNÍ

NÁZEV
VŠECHNY NÁVODY
FOTOGRAFIE
SCRAPBOOK
RUČNÍ PRÁCE
BYDLENÍ
ZAHRADA
AKTIVITY S DĚTMI
SPORTOVNÍ AKTIVITY
DIETY
DOMÁCÍ MAZLÍČCI
SBĚRATELSTVÍ
RŮZNÉ VYCHYTÁVKY
HÁČKOVÁNÍ
PLETENÍ
ŠITÍ
Celkem: 1.943 (zobrazuje se 41-50)<< předchozí 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,195 další >>
HÁČKOVÁNÍ
Návod na háčkovanou deku nebo dečku

Potřebujeme:
Výběr materiálu záleží jenom na Vás, já jsem použila přízi Merino, bílou Glorii-dvojitě a šedo-stříbrnou bavlněnou přízi – spotřeba opravdu záleží na velikosti dečky a na barevných kombinacích. Osobně bych doporučovala Glorii, dvojitě. Bezvadně se s ní háčkuje, koupíte ji ve spoustě barev, je heboučká a není drahá. Háčkovala jsem háčkem číslo 4mm. ale můžete I 5mm. Dále budete potřebovat velkou jehlu.

Poznámky ke vzoru:
Pracuje se bezešvou kruhovou háčkovací metodou, začíná se ve středu kolečka. Ukončíme pev. na konci každého kolečka (řady) a začneme další kolečko (řadu) řo. Neotáčejte, pracujte stále stejným směrem dokola.\r\nKolečka lze zvětšit či zmenšit dle Vašich požadavků, nejen výběrem materiálu a háčku, ale I přidáním řady navíc.

Použité zkratky:
(zač.) počáteční (řo)
řetízkové oko (ds)
dlouhý sloupek
(dds) dvakrát nahozený dlouhý sloupek
(ok.) okno, smyčka
(opak.) opakování
(hds) poloviční dlouhý sloupek
(pev.) pevné oko
(uk.) ukončit
(násl.) následující

Začneme barevným kolečkem na 4 řo, uzavřeme pev. do kroužku
Řada 1: 3 řo (nahrazující 1 ds), 11 ds uzavřeme pev. do kruhu (12 ds).
Řada 2: 3 řo, ds do základny třech řo, 2 ds do zbylých 11 ds z první řady, uzavřeme pev. do kruhu (24 ds). Řada 3: 3 řo, ds do základny třech řo, ds do násl. ds, *2 ds do násl. ds, ds do násl. ds, opak. od *, uzavřeme pev. do kruhu (36 ds).
Změníme barvu, já jsem používala bílou, začít můžete kdekoli. Já jsem háčkovala jen do zadního oka, aby kolečko vypadalo více plasticky, ale není to podmínka.
Řada 4: 3 řo/ 2ds do nasl. ds. řady3/ 2dds do násl. ds/2řo/2dds do násl. ds/2ds do nasl. ds./ds do nasl. ds./hds do nasl. 3 ds./ds do nasl. ds/2ds do nasl. ds./2dds do násl. ds/2řo/2dds do násl. ds/2ds do nasl. ds./ds do nasl. ds./hds do nasl. 3 ds./ ds do nasl. ds/2ds do nasl. ds/2dds do násl. ds/2řo/2dds do násl. ds/2ds do nasl. ds./ ds do nasl. ds./hds do nasl. 3 ds./ds do nasl. ds/2ds do nasl. ds./2dds do násl. ds/2řo/ 2dds do násl. ds/2ds do nasl. ds./ds do nasl. ds./hds do nasl. 3 ds./uk. pev. do 3 řo. prvních 3 řo.
Tak a teď byste měli mít ve 36 ds. ze třetí řady dohromady 52 sloupků + 8 řo:16 dds - 24 ds - 12 hds.
Kolečko máme hotovo. Teď zaháčkovat nebo zapošít konce. Mě se osvědčilo mít všechny čtverečky, které chci použít pěkně začištěné, než je začnu dávat dohromady.\r\nJednotlivé čtverečky deky jsem v tomto případě sháčkovala krátkým sloupkem. Vždy oko do oka. Vrožcích (kde máme 2řo) jsem háčkovala ks, řo mezi čtverečky a ks do dvou řo dalších dvou čtverečků. Při nejlepší vůli to slovně vysvětlit lépe neumím, ale přiložené fotogragie jsou hodně detailní.\r\nNejlépe je háčkovat vždy stejným směrem. Já jsem začínala dečku dávat dohromady na výšku. Hned jsem si začišťovala konce, protože s dekou se při dávání dohromady dost manipuluje, aby se nezačala párat a neměla jste zbytečně práci navíc.Ze začátku je to trošku pracnější, ale na délku, kdy už jsou čtverečky sháčkovány jedním směrem, už to jde fajn. Začistíme všechny konce. Okraj jsem dělala jenom krátkým sloupkem, v rožcích 3ks. Použila jsem stejnou barvu příze, jako na zháčkování – jednoduché a hodně efektní. Kreativitě se ale meze nekladou a dečku si můžete ozdobit jakkoli.
Spoustu dalších návodů zdarma můžete najít na: www.emmhouse21.blogspot.com
Stránka je psaná anglicky. Vlevo nahoře je překladač

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 20 návštěvníků)

Clara M. (emmaus) ID 512772 | další návody

KOMENTÁŘE (13) poslední: 20.1.2015, 12:34 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
koník z afrických květů

Tento návod jsem dlouho hledala a po neúspěchu jsem se rozhodla, že ho dám dohromady sama, okoukáním z obrázku, pokus omyl, stálo mě to sice dost přešívání, ale přišla jsem na to... Snad se vám bude líbit :)\\r\\n\\r\\nHáčkovala jsem ze zbytků bavlněné příze, co jsem měla doma, tzn. z Camilly, Catanie, Limone atd., háčkem č. 3,5, přesnou spotřebu nevím, ale odhadem tak 4 klubíčka. Pokud se rohodnete dělat všechny květy stejné, bude vám určitě stačit 1 klubíčko od barvy.\\r\\n\\r\\nToto je můj první podrobný foto návod, fotila jsem za běhu mobilem, takže kvalita fotek nic moc, ale to hlavní na nich jde vidět :)

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 51 návštěvníků)

Michaela P. (putovka) ID 433487 | další návody

KOMENTÁŘE (41) poslední: 6.7.2015, 15:46 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
návod na čepičku,pro ty ,kterým nevychází háčkovat podle průměru

Háčkuju už spoustu let a hlavně jsem se učila v době,kdy jsem neměla přístup k internetu a ani v té době prostě tolika návodu ani nikde nebylo,tj před 12-13 lety.
V té době pro mě bylo nejlogičtější měřit obvod čepičky a ne průměr. Hlava přeci jen není přesně kulatá ale spíš oválná ;-)
Čepičku načínám takhle.
1ř spojte 4řo do kroužku a uháčkujete 14 dlouhých sloupků (ds)
2ř do každého sloupku uháčkujte 2ds( V)
3ř 2ds1ds,2,1,2,1....
4ř 2ds,1ds,1ds,2,1,1,2,1,1...
5ř 2,1,1,1,2,1,1,1,2,1,1,1
6ř 2,1,1,1,1,2,1,1,1,1..
atd
Tohle je v podstatě úplně stejné jako u začátku většiny čepiček. Klidně můžete i háčkovat ten začátek jak jste zvyklé ;-) Podrobnější návod na měření je už u fotek. Snad Vám to trochu pomůže,abyste se nemuseli mořit s měřením. Hlavně bývá problém u čepiček ze silných vln,tam průměr mezi 2 řadama klidně může dělat i 2-3 cm . Pokud budete mít jaeště nějaký doatz tak se klidně ptejte,ale prosím počítejete s tím,že jsem často v práci a na pc se pak moc nedostanu

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 56 návštěvníků)

Lenka K. (Herminka80) ID 91692 | další návody

KOMENTÁŘE (4) poslední: 10.1.2015, 10:19 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Čepice pro teenagery děti i dospělé.

Háčkovaná hučka vhodná pro všechny a braná na milost i u teenagerů :-). Vzorek lze použít i na ušanky pro menší děti, pak je vhodné podšít bavlnou.
Pokud už návod zde je tak ho máznu.

Háčkovala jsem přízí s vlnou na 100g 200 metrů, zůstalo mi jen na přišití knoflíku, háčkem č. 5.
I u této čepice platí pravidlo základní placky takže hlava 55cm:3,14= 17,51 cm ´= velikosti záladní packy. Základní placku, volíme raději o kousek méně, jen tady to pravidlo je spíše kontrolní, zda máte správný počet vzorečků.

Je to čepice i pro začátečníky žádný objev jen je jednouchá a slušivá pouze z dlouhých sloupků a křížených dlouhých sloupků.
Návody moc psát neumím, tak to snad nějak pochopíte, já se raději řídím keslenými rozkresy, takže i ten jsem do návodu vložila mezi fotky.

Pro dospěláckou verzi jsem zvolila toto:
Magický kroužek
1.řada 2 řetízkové oka+15 DS+spojit pevným okem
2. řada 2 řo+ do každého DS z předchozí řady dát 2 DS+ PO
3. řada 2řo+ do druhého DS z předchozí řady dáme DS a pak dáme DS do provního DS POZOR háčkujeme očko zezadu viz. foto (udělá se nám takové X ) pak opět dáme DS do druhého DS (takže v noze písmena X máme DS dva). a takto pokračujeme celou řadu X z DS a DS (XI), řadu ukončíme DS.
4. řada 2řo+DS+DS+křížené DS a v noze DS opět další DS a pak samostatný DS. Pak už pokračovat vzorkem X z DS v noze další DS a samostatné DS (XI,I), řadu ukončit PO
5.řada 2řo+kříženéDS v noze DS další DS a dva samostatné DS. Tímto vzorkem opakujeme celou řadu (XI,I,I). spojíme PO.
6. řada je už bez přidávání čili už v noze X nebude žádný DS.
2 řo+DS+DS+Xz dvou DS+DS+DS+DS, čili (X,I,I,I)
7. řada vzor se stále opakuje jen X se vždy posouvá o dva DS z předchozí řady dozadu - to pak vytváří spirálku).
Takto jsem pokračovala podle potřeby do délky 21-24 cm podle toho jak jí chcete mít moc padlou a pak naháčkovat lem z polodlouhých sloupků v délce 5 řad a pak řadu z krátkých sloupků. Lem lze uháčkovat i střídáním předního a zadního reliéfního sloupku, tím se čepice i stáhne pokud je volnější.

Končí se na 75 oček, lze začít háčkovat i na 12 DS a pak je dvanáct vzorků které ale neuděláte X I I I ale do vzorku přidáte jeden DS čili máte X I I I I = 72 oček. Takže velikost můžete upravovat jak početem na kolik DS začnete od 12 do 16 (pak už by se to asi vlnilo), tak i počtem DS ve vzorku.

Háčku zdar, rýpalky prosím ať se zdrží komentářů, věcné připomínky beru. Háčkuji pro radost a né pro psaní návodů, takže za chyby se omlouvám.

Pokud se Vám čepice povede budu ráda když se pochlubíte fotkou :-) !!!

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 110 návštěvníků)

Kateřina D. (Najkafm) ID 104047 | další návody

KOMENTÁŘE (47) poslední: 5.3.2015, 10:20 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Háčkovaná šatka

Chodím sem už veľmi dlho a veľmi sa mi páčia vaše výtvory, ja som neháčkovala už veľmi dlho, ale nakopla ma návšteva u sesternice, od ktorej mám návod na túto šatku. Tak možno niekoho zaujme.


Vlnu som použila HiMALAYA MERCAN BATIK - cca 300 g, háčik č. 4,5

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 21 návštěvníků)

Darina B. (skalapanagia) ID 523148 | další návody

KOMENTÁŘE (14) poslední: 24.1.2015, 16:05 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Polštářek - Rozkvetlá louka

Milé háčkařky, vkládám další návod na háčkovaný polštářek, tento jsem dělala pro mou sedmiletou dcerku :-)
Celý polštářek je složený z 50ti jednotlivých čtverečků.
Háčkovala jsem z vlny merino a několika zbytků co jsem měla doma a háčkem k tomu vhodným.

Popis čtverečku:

1.řada (střed kvítečka) - do magického kroužku uháčkujeme dvanáct dlouhých sloupků (já dělala střed vždycky žlutou barvičkou)

2. řada (bílý květ) - 3řo na místo prvního dvojitého sloupku a dva dvojité DS do prvního DS předchozí řady + 2řo. Takže do každého DS předchozí řady uháčkujeme 3 dvojitéDS a mezi vždy 2řo.

3. řada - od začátku stále opakujeme - 3DS pod řetízková oka předchozí řady, rožek vytvoříme tak, že pod jedna řo předchozí řady uháčkujeme 3DS, 3řo, 3DS.

4. řada je uplně stejně jako třetí akorát dlouhé sloupky neháčkujeme pod řetízková oka, ale do mezírky mezi jednotlivými shluky DS

5. řada - čtvereček obháčkujeme krátkými sloupky

Poté sháčkujeme jednotlivé čtverečky k sobě, přední i zadní stranu polštáře mám 5x5 čtverců, sháčkováno z lícové strany. Pak oba dva díly obháčkujeme dvěma řadamy KS. Na zavírání povlaku já všila zip, a po té sháčkovala oba díly dohromady. Povlak je na polštář o rozměru 35x35 cm, ale určitě se vejde i 40x40.

Originál návod jsem našla zde http://colorncream.blogspot.nl/2014/03/flower-square-tutorial-vi.html

Snad se návod líbí, háčkům zdar a práci ať se daří i v novém roce 15. :D

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 26 návštěvníků)

Jarmila M. (Jarisek1) ID 130169 | další návody

KOMENTÁŘE (13) poslední: 31.5.2015, 12:22 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Ušanka made by Ája

Zdravím všechny šikovné háčkařky i ty, které se teprve učí. Návodů na ušanky je jistě spousta, ale dovolím si vložit i ten svůj včetně toho, kam umístit klapky přes ouška, protože je to podle mě nejčastější dotaz.\r\nPřízi jsem použila Favori (má oblíbená), ale opět můžete použít jakoukoliv včetně chlupatek (u těch pozor na základní placku, je třeba ji dělat menší), háček č. 4, je trošku díratější, na tuto zatím zimu nezimu stačí, takže do tuhé zimy buď dvojitou přízí, nebo chlupatkou, či nějakou silnější přízi, případně podšít (já teda nepodšívám). Obvod čepky z fota je 50cm a hloubka od vršku po čelíčko 19cm. Ale rozměry si prostě upravíte podle sebe.\r\nZákladem je čepice z dlouhých sloupků, úplně ta základní od Jany Drabinové, co je tu v návodech. Nebo prostě jakákoliv jiná s libovolným vzorem, jen je třeba ji udělat o jeden cm méně hlubokou, protože na konci budeme celou čepici obháčkovávat jednou či dvěma řadami KS nebo PDS, tak ať ji nemá dítko moc do očí.\r\nNicméně já čepici začínám na 18 DS do kroužku z šesti řetízkových ok (včetně náhrady prvního DS třemi řo) a ze silnějších přízí taktéž, jen dělám na začátku magický kroužek, abych neměla dírku moc velikou.\r\nNásledně ve druhé řadě zdvojím každý DS, ale ve třetí řadě zdvojím každý třetí!!!. Pozor na to, pokud byste zdvojili každý druhý, bude se vám to pravděpodobně vlnit. Mám to ozkoušené a dělám to tak už čtyři roky, ale je na každém z vás, co máte osvědčené. Takže prostě u této čepice je základ normální čepička z DS, jen o 1cm méně hluboká.
Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se zeptat, pokusím se poradit. Pokud vám návod pomůže k vytvoření čepice, budu ráda, když se pochlubíte fotečkou :)
Zkratky:
DS - dlouhý sloupek
KS - krátký sloupek
PDS - polodlouhý sloupek
řo - řetízkové oko

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 24 návštěvníků)

Adéla K. (adelkakoch) ID 236653 | další návody

KOMENTÁŘE (18) poslední: 11.2.2015, 13:55 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Háčkovaná šála nebo nákrčník

Milé háčkařky
já bych se ráda podělila o jeden návod na háčkovanou šálu či nákrčník. Tento návod jsem našla někde na zahraničních stránkách. Je velmi jednoduchý a vypadá moc pěkně
Já jsem zvolila variantu nákrčníku, tedy spojila jsem první řádek z řetízkových ok do kroužku.

1.ř. řetízková oka, počet volíme podle potřeby, počet ok dělitelný čtyřmi
2.ř začínáme ř.o jako náhradu za KS a pak až do konce KS, ukončíme pevným okem
3.ř na začátek uháčkujeme 2 ř.o. jako náhradu za první dlouhý sloupek, dále háčkujeme ještě jeden dlouhý sloupek, dvě ř.o., přeskočíme dva vpichy z předešlé řady, háčkujeme dlouhý sloupek a znovu dlouhý sloupek, mělo by vzniknout malé okýnko, opakujeme až do konce 2 ř.o., 2 dlouhé sloupky do dvou vpichů s předešlé řady ( neháčkovat dva dlouhé sloupky do jednoho místa, nechceme véčko, ale 2 po sobě následující dlouhé sloupky),ukončíme pevným okem
4.ř.na začátek uháčkujeme jedno ř.o. jako náhradu KS, do dalšího místa uháčkujeme opět KS, následují 2 ř.o. přeskočíme dva vpichy z předchozí řady a háčkujeme dva KS do dvou dlouhých sloupků z předchozí řady, vzor opakujeme a ukončíme pevným okem

ř.3+4 opakujeme do požadované šířky nákrčníku
poslední řada bude celá z krátkých sloupků

vzorek by se měl jevit tak, že tam kde jsou dva po sobě jdoucí dlouhé sloupky, v další řadě na ně navazují dva krátké sloupky
tam kde jsou 2 řetízková oka mezi dlouhými sloupky, tam budou i 2 řetízková oka mezi krátkými sloupky
Doufám, že je to trochu srozumitelné

Háčku zdar!

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 7 návštěvníků)

Lenka D. (Raulka) ID 389315 | další návody

KOMENTÁŘE (5) poslední: 5.1.2015, 19:10 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Háčkovaný kapr

Vloček už bylo až dost, uháčkujte si kapra. Schéma je tak jednoduché, že jsem nefotila a nerozepisovala každou řadu, ale je tam chyba, kterou jsem označila červenou šipkou. Modrou barvou je namalováno, jak správně háčkovat.

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 35 návštěvníků)

Pavla Č. (pavlíkmacík) ID 116994 | další návody

KOMENTÁŘE (22) poslední: 7.3.2015, 16:12 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
HÁČKOVÁNÍ
Ako uháčkovať snehuliaka

Snehuliačik má výšku cca 10 cm, môžete ho použiť ako dekoráciu do domácnosti alebo ho zavesiť na vianočný stromček :)
Budeme potrebovať: háčik, vlnu, nožnice, ihlu, čiernu vlnu alebo niť, materiál na výplň snehuliaka (môžeme použiť kus bielej nepotrebnej látky).

Začíname hlavou snehuliaka:

Uháčkujeme 4 RO, spojíme do kruhu pevným okom. Uháčkujeme 1 RO, Do kruhu uháčkujeme 8 KS, spojíme do 1. KS PO. /8 KS/
Uháčkujeme 1 RO, (2 KS, 1 KS) 4x, spojíme do 1. KS PO./12 KS/
Uháčkujeme 1 RO, (2 KS, 1KS,1KS)4x, spojíme do 1. KS PO. /16 KS/
Uháčkujeme 1 RO, 1 KS do všetkých KS dookola. Spojíme do 1. KS PO. /16KS/
Uháčkujeme 1 RO, (zháčkujeme 2 KS do 1KS, 1 KS, 1 KS)4 x, spojíme do 1. KS PO. /12 KS/

Vyplníme vnútro hlavy snehuliaka a pokračujeme:
Uháčkujeme 1 RO,( zháčkujeme 2 KS do 1KS, 1 KS) 4x spojíme do 1.KS PO./8 KS/

Uháčkujeme 1 RO, (2 KS, 1 KS) 4x, spojíme do 1. KS PO./12 KS/
Uháčkujeme 1 RO, (2 KS, 1KS)6x, spojíme do 1. KS PO. /18 KS/
Uháčkujeme 1 RO, (2 KS, 1KS,1KS)6x, spojíme do 1. KS PO. /24 KS/
Uháčkujeme 1 RO, 1 KS do všetkých KS dookola. Spojíme do 1. KS PO. /24KS/
Uháčkujeme 1 RO, 1 KS do všetkých KS dookola. Spojíme do 1. KS PO. /24KS/
Uháčkujeme 1 RO, (zhačkujeme 2 KS do 1KS, 1 KS, 1 KS)6x, spojíme do 1. KS PO. /18 KS/
Vyplníme vnútro snehuliaka.
Uháčkujeme 1 RO, (zháčkujeme 2 KS do 1KS, 1 KS)6 x, spojíme do 1. KS PO. /12 KS/
Uháčkujeme 1 RO, (zháčkujeme 2 KS do 1KS, 1 KS,)4 x, spojíme do 1. KS PO. /8 KS/
Uháčkujeme 1 RO, (zháčkujeme 2 KS do 1KS)4 x, spojíme do 1. KS PO. /4 KS/
Ukončíme, schováme koniec vlny, poprípade zašijeme, aby sa nám spodok nerozišiel. Telo snehuliaka je hotové.
Videopostup k tomuto návodu nájdete na mojom kanáli:
https://www.youtube.com/watch?v=zh8E_8KFRgY
Teraz budeme háčkovať čiapočku, šál a nos- postup som opísala vo fotopostupe.

OBRÁZKOVÝ POSTUP S VELKÝMI OBRÁZKY
OBRÁZKOVÝ POSTUP S MALÝMI NÁHLEDY

ULOŽIT NÁVOD | VYTISKNOUT NÁVOD | (návod si oblíbilo 10 návštěvníků)

Dominika R. (DomiCrochet) ID 538884 | další návody

KOMENTÁŘE (9) poslední: 9.1.2015, 14:52 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
Celkem: 1.943 (zobrazuje se 41-50)<< předchozí 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,195 další >>
© 2004-2015 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Co vše by měl splňovat prodejce | Černá listina | Kontakt | Facebook