Zobrazit přihlášovací formulář

Znáte nejnovější trend v úpravě obočí? Baby Brows sází na přirozenost

  • Publikováno:
Znáte nejnovější trend v úpravě obočí? Baby Brows sází na přirozenost

Výrazné, široké, co nejvíc přirozené, připomínající obočí malých dětí. To je Baby Brows, nejnovější trend, který následují ženy a dívky po celém světě. Pokud i vy chcete být in, tady je návod, jak mít obočí podle současných trendů, i když vám nějaký ten chloupek chybí, nebo právě nevládnete pinzetou...

Baby Brows dostaly do povědomí veřejnosti supermodelky Hailey Bieber a sestry Gigi a Bella Hadid. Záhy je začaly napodobovat další dívky a ženy a dnes je Instagram plný fotek s tímto trendem. Pokud chcete být taky in, tady je návod, jak mít obočí podle současných trendů, a jak mu malinko pomoct k růstu, hustotě i výraznosti.

Nechte si obočí znovu narůst

Pokud nemáte právě husté obočí, nebo vás v něm trápí mezery (třebas po letitém vytrhávání), a potřebujete nějaký ten chloupek přidat, nesahejte po tužkách a dalších podobných kosmetických pomůckách, s jejichž pomocí byste obočí každé ráno složitě dokreslovaly. To už je out. Místo toho si pořiďte speciální sérum, jímž podpoříte růst obočí. Na trhu je jich spousta, ale rozhodně vybírejte z těch, která obsahují přírodní látky a růst obočí aktivují přirozenou cestou! Jedním z nejoblíbenějších a nejefektivnějších jsou dnes ta séra, jež obsahují unikátní látku získanou z karibského korálu Plexaura Homomalla, neboli Trsovníku lékařského.

Náš tip:

Vyzkoušejte RefectoCil Lash&Brow Booster, který byl díky své vysoké účinnosti původně nabízen pouze prostřednictvím kosmetických salonů, a i dnes stále patří mezi nejprodávanější růstová séra v těchto salonech. Jeho účinnost byla ověřena klinickými studiemi akreditovaného německého institutu Dermatest. A navíc ho můžete použít nejen na zahuštění obočí, ale také pro větší délku a objem řas!

Barva podpoří dojem hustého obočí

Máte mdlé, nevýrazné obočí? Podpořte jeho barvu, čímž vytvoříte dojem hustého a výrazného obočí. Barva totiž zvýrazní i malé jemné chloupky obočí. To znamená, že bude opticky vypadat bohatší a výraznější. Dalším plusem je vyzdvihnutí přirozeného tvaru obočí. Nabarvené obočí dá navíc efektně vyniknout očím, a přitom nepůsobí uměle – naopak zdůrazní jeho tvar a dodá mu potřebnou konturu.

Náš tip:

Vyzkoušet můžete například barvy na obočí BeautyLash Power-Brow od rakouské rodinné firmy GW Cosmetics, která je již řadu let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí. BeautyLash Power-Brow jsou tzv. oxidační barvy – barevný pigment se prostřednictvím oxidantu dostává přímo do struktury chloupku obočí, a díky tomu je výsledná barva výraznější. Vše je přitom jednoduché, rychlé (hotovo máte za několik minut) a vybírat si můžete z tmavě a světle hnědého odstínu, aby byl výsledek co nejpřirozenější. Barva se nerozmazává, je voděodolná a nabarvení vydrží až šest týdnů.

Krásný tvar jediným trhnutím

Dvakrát měř, jednou řež – to platí u obočí dvojnásob. Nic totiž není horší než vytrhat příliš mnoho chloupků obočí. Baby Brows fandí obočí přirozenému, hustému, ale je pravda, že ze spodní strany, do víčka, mu většinou musíme malinko pomoct. Pokud nevládnete pinzetou, můžete vyzkoušet speciálně vyvinuté depilační pásky. Ty jsou vytvarovány přesně pro obočí a chloupky odstraní rychle a jednoduše i s kořínky. Díky nim tak obočí vytvarujete do perfektního oblouku, kdy ⅔ chloupků směřují nahoru a ⅓ dolů. Jediným trhnutím se tak zbavíte chloupků, které se objevují mimo linii spodní části obočí.

Náš tip:

Depilační pásky andmetics Brow Wax Strips působí na bázi studeného vosku, který je lépe snášen a je příjemnější než teplý vosk, nebo vytrhávání jednotlivých chloupků. Koupíte je na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku