Zobrazit přihlášovací formulář

Zoubková víla: Nový animák nabídne vzrušující dobrodružství o nerozlučném přátelství

  • Publikováno:
Zoubková víla: Nový animák nabídne vzrušující dobrodružství o nerozlučném přátelství

Kulturní tip: Rodinný animovaný film s velkou dávkou emocí, humoru a dobrodružství, který se na plátnech našich kin objeví v lednu, byste si rozhodně neměli nechat ujít. I když je tenhle animák primárně určený pro dětské diváky, vzrušující děj a nádherné animace osloví i dospělé fanoušky kinematografie. Odložte mobily a tablety, vypněte notebooky a vypravte se do kina!

Za animovanou pohádkou, kterou do české distribuce uvádí společnost Bohemia Motion Pictures, stojí mladá nadějná režisérka Caroline Origer. Své premiéry se na českých plátnech film dočká už 19. ledna 2023.

Zvídavá a nezbedná Violetta (337 let) se učí na zoubkovou vílu, jenže se jí to moc nedaří. Místo, aby dětem za zoubky vyčarovala hračky jako ostatní zoubkové víly, jediné, co umí jsou… fialky! Její maturitní zkouška se blíží a jen víly, které jí složí, dostanou drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta samozřejmě pohoří na celé čáře, ale nebyla by to ona, aby si nenašla způsob, jak to vyřešit. Bez váhání ukradne drahokam jiné víle a propašuje se do lidského světa. A přistane v pokoji Maxie.

Maxie se s maminkou právě přestěhovala do města z vesnice a připadá si, že sem vůbec nezapadá. Miluje přírodu, chybí jí její krásná zahrada. A synové maminčina nového přítele jí pěkně lezou na nervy. Ale teď je v jejím pokoji Violetta, které se při tvrdém přistání podařilo zničit svůj drahokam, a tak uvízla v lidském světě. Maxie a Violetta spolu udělají dohodu: Maxie pomůže Violettě najít cestu domů a Violetta udělá kouzlo, které Maxie vrátí do jejího venkovského domova. Maxie ale netuší, že Violetta umí vyčarovat jen fialky… Dobrodružství začíná!

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku

Kategorie