Zobrazit přihlášovací formulář

Tajemství BIO šípkového oleje v dětské kosmetice

  • Publikováno:
Tajemství BIO šípkového oleje v dětské kosmetice

Reklama

Dětská pokožka je ta nejcitlivější věc na světě. Pečlivě tedy vybírejte, čím o ni pečujete. Ideální jsou přírodní české produkty.

Na ty se specializuje česká značka Onclé. Vyvinula dětskou řadu plnou bio přírodních olejů, se kterými bude pokožka Vašeho děťátka v bezpečí. Mezi hlavní složku patří šípkový olej. Jde o zázračnou surovinu, která se s láskou postará o pokožku nejmenších dětí již od narození.

„Sáhnete-li po bio produktech obsahující šípkový olej, uděláte pro své děťátko to nejlepší, co můžete. Šípkový olej má vysoké hydratační i regenerační účinky a jedinečnou ochranou funkci. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, zejména vitamíny E a C,“ vysvětluje Marcela Kubátová, manažerka značky Onclé a maminka dvou dětí.

Produkty Onclé obsahují i další oleje: bavlníkový, mandlový, meruňkový, broskvový, jojobový a také přírodní squalan.

Čisticí olej s bio šípkovým olejem na zadeček představuje efektivní řešení pro každodenní hygienu intimních partií. Díky šipkovému oleji a dalším složkám se pokožka děťátka nevysouší. Tím je zabráněno vzniku prasklinek i jiných poranění. Olej odstraní nečistoty, vyživí a zklidní pokožku. Jeho aplikace je pohodlná a funkční. Stačí nastříkat na zadeček a dětským ubrouskem setřít. Cena: 299 Kč/200 ml.

Ochranný tělový i pleťový balzám s bio šípkovým olejem vyživuje, zklidňuje a chrání dětskou pokožku. Malému tělíčku zajistí dlouhodobou a hloubkovou hydrataci. Navíc se lehce vstřebává, krásně voní a nezanechává mastný dojem. Cena: 299 Kč/200 ml.

Tělový olej s bio šípkovým olejem je možné používat do koupele i po koupeli. Přirozeným způsobem zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku. Olej je vhodný pro citlivou pokožku a napomáhá snížit riziko výskytu zarudnutí. Hydratuje i chrání pokožku a napomáhá relaxaci. Olej nastříkejte do koupele, nebo jej po koupeli nanášejte na suchou pokožku a vmasírujte. Cena: 349 Kč/200 ml.

Mycí mléko na tělo a vlásky s bio šípkovým olejem efektivně odstraňuje nečistoty z pokožky. Mycí mléko jemně čistí pokožku, hydratuje i vyživuje zároveň. Samozřejmě je šetrné nejen k pokožce, ale také k očím, takže je vůbec nedráždí. Během koupele rozetřete malé množství v dlaních a nanášejte na pokožku a vlásky. Poté opláchněte čistou vodou. Cena: 245 Kč/200 ml.

Značka Onclé je určena všem maminkám, pro které je důležité přírodní složení produktů, podporují české výrobky a mají rády krásné a kvalitní věci.

www.oncle.cz

 

Reklamní sdělení

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku

Kategorie