PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

TMAVĚ MODRÁ otočná židle / i jiné barvy

Nové zboží k prodeji

... díky vysoce kvalitní husté pěně bude židle pohodlná po mnoho let. Díky nastavitelné výšce židle můžete sedět pohodlně. Bezpečnostní kolečka jsou opatřena brzdou citlivou na tlak, díky které zůstane židle na svém místě, když si stoupnete. A jakmile si sednete, zase se automaticky uvolní. U otočné židle jsme chtěli zkombinovat funkci, ergonomii a hezký vzhled. Spousta lidí má pracovnu v obývacím pokoji nebo v hale, a tak jsme si usmysleli, že navrhneme pohodlnou židli, která by splynula se zařízením domácnosti. Zvolili jsme jednoduchý a vzdušný tvar a přidali jsme vlastnosti, které potřebuje každá kvalitní pracovní židle. Úchyt na opěrce usnadňuje přesouvání židle. Skvěle se hodí do každé místnosti v domácnosti. Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

**********************************************

Užitečné informace: Tato kancelářská židle je testována a splňuje požadavky na použití v domácnosti na odolnost a bezpečnost, je v souladu s následujícími standardy: EN 12520 a EN 1022.

**********************************************

Lze doplnit chráničem podlahy, viz doplňující foto.

**********************************************

BARVY NA VÝBĚR: tmavě modrá, černá, fialová, žlutá - barvy se sezónně mohou měnit, přesné informace o dostupnosti na dotaz.

**********************************************

Návod na údržbu židle: Rám: Otírejte jemným mýdlovým roztokem. Osušte čistou textilií.
Nesnímatelný potah: Menší skvrny lze odstranit čisticím přípravkem na textil nebo houbičkou namočenou ve vodě či v jemném mýdlovém roztoku.

**********************************************
Materiál: ocel, epoxidový práškový lak. Výplň opěradla/ Výplň sedáku: polyuretanová pěna 35kg/m3. Sedák a opěradlo: Tvarovaná eukalyptová překližka. Textil: 100% polyester
  • Rozměry: Testováno pro: 110 kg. Šířka: 68 cm. Hloubka: 68 cm. Max. výška: 94 cm. Šířka sedáku: 49 cm. Hloubka sedáku: 43 cm. Min. výška sedáku: 46 cm. Max. výška sedáku: 58 cm.
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: dle celkové váhy / objemu balíku Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1499
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku