Monika M. (Fotonka)

mimibazar.cz/Fotonka ID 342779
Členství SMARAGD
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

6x Fíkovník Smokvoň s fíky, venku v ČR dozrávající

Nové zboží k prodeji

♥NOVINKA♥ Záruka plodivosti na 100% určitě do 430 m n.m., jednoduše zasadíte ven na jižní stranu, kde je celý den slunce. Mladé rostliny je dobré na zimu přikrýt listím, chvojím, nebo slámou dole u kořenů, u větších a starších se to nemusí.

Nabízím jednotlivě velké Fíkovníky Smokvoně, mrazuvzdorné, celoročně pěstované venku v Čechách, po několik generací, tj. se zaručenou plodivostí a dozráním plodů. Foto plodů je reálná, naše.
Odrůda Ficus carica Brown Turkey patří mezi jednu z nejotužilejších odrůd fíkovníků, který plodí i v našich podmínkách. Opadavý keř roste do velikosti cca 2m. Plody dozrávají od srpna (podle klimatických podmínek), mají velkou velikost, fialovou až hnědo-červenou barvu a sladkou chuť. Tato odrůda je odolná, která lze pěstovat celoročně venku, menší rostliny doporučujeme před zimou chránit vrstvou chvojí nebo přihrnutou hlínou.

♥VELIKOST - nyní září 2020: 75 - 100 cm.

PŘEDÁNÍ možné po domluvě u Kamenice u Prahy (denně).

***VŠECHNY NAŠE ROSTLINY JSOU PĚSTOVÁNY ČISTĚ PŘÍRODNĚ, BEZ CHEMIE, BEZ CHLORU A HLAVNĚ BEZ REGULÁTORŮ RŮSTU, KTERÉ NEMILE ZASKOČÍ KAŽDÉHO U BĚŽNĚ KUPOVANÝCH ROSTLIN, RŮZNÝMI PROBLÉMY ROSTLIN***
  • Rozměry: ♥AKTUÁLNÍ VELIKOST ROSTLIN NA DOTAZ + návod k pěstování♥
  • Značka: NAŠE ZAHRADA
cena: 350

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům