PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Ostrava

MODRÁ rohožka 35x55 cm

Nové zboží k prodeji

... tato rohožka s hřejivým modrým kostkovaným vzorem je navržená tak, aby se vešla i do menších prostor. Odolný materiál je vyrobený z recyklovaného polyesteru, který snadno udržíte čistý a má dlouhou životnost. Dodejte vchodu do svého bytu osobitost tím, že si vyberete rohožku se vzorem z různých barev. Zachytává štěrk a nečistoty, které si přinášíte zvenčí a zabraňuje, aby se dostaly k vám domů. Snadno se čistí – jednoduše předložku vyluxujte nebo vyklepejte. Tento koberec je vyrobený z recyklovaného polyesteru ze zdrojů, jako jsou PET lahve. Tím, že se k odpadu stavíme jako ke zdroji, jsme zase o krok blíž udržitelné budoucnosti. Doporučuje se pouze pro použití v interiéru. Vzhledem k povaze recyklovaného materiálu může mít každá rohožka mírně odlišnou barvu. NOVÉ, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !
................................................

Návod na údržbu:
Ruční praní, max. teplota vody 40 °C. Nebělit. Nesušte v sušičce. Nežehlit. Nečistit chemicky. Rohožku pravidelně vysávejte y vyklepávejte.
................................................

Materiál:
100% polyester (min. z 90 % recyklované). Rub: syntetický latex.
................................................

K DISPOZICI BARVY:
hnědá & modrá
(informace o dostupnosti na dotaz)
  • Rozměry: Délka: 55 cm. Šířka: 35 cm. Plocha: 0,18 m². Tloušťka: 3 mm. Povrchová hustota: 520 g/m².
  • Velikost: M
  • Poštovné a balné: Individuální doprava 79; Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 99
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky