Zobrazit přihlášovací formulář

SJEZD. CARV. LYŽE ROSSIGNOL NOVA 7 LTD - 163 CM

Administrace

SJEZD. CARV. LYŽE ROSSIGNOL NOVA 7 LTD - 163 CM

4 490 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 200 Kč
Dámské lyže Rossignol Nova 7 LTD kombinují výkon s elegancí. Jejich unikátní konstrukce je navržena speciálně pro ženy. Oblouky s dokonalou dávkou energie přináší úžasný carvingový pocit. Dámské lyže Rossignol Nova 7 LTD s vázáním XP W 11 GW jsou…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 2. 10. 2011
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

SJEZD. CARV. LYŽE ROSSIGNOL NOVA 7 LTD - 163 CM

4 490 Kč
Koupit
Dámské lyže Rossignol Nova 7 LTD kombinují výkon s elegancí. Jejich unikátní konstrukce je navržena speciálně pro ženy. Oblouky s dokonalou dávkou energie přináší úžasný carvingový pocit.

Dámské lyže Rossignol Nova 7 LTD s vázáním XP W 11 GW jsou určeny pro náročné až pokročilé lyžaře, jejich silné stránky se dají využít na všech upravovaných sjezdovkách. Tyto sjezdové lyže jsou vyrobeny z lehkého, pohyblivého a citlivého topolového dřeva v osvědčené sendvičové konstrukci, která nabízí vysokou úroveň odolnosti a stability díky zkonstruovaným laminátem. Technologie LCT byla vyvinuta pro lyžařské závody. Lyže a eliminují část opačného ohybu a poskytují perfektní stabilitu a dynamické ovládání. Kromě toho se lyže dodávají s předem namontovaným, vysoce výkonným vázáním, které umožňuje optimální ovládání v každém terénu.
LYŽE JSOU PO SERVISE SKLUZNIC A HRAN.
  • 13. 2. 2024, 12:15

  • Zobrazení

    275

  • Oblíbené

    1

Další nabídky bazárku

Kategorie