Zobrazit přihlášovací formulář

DVD W.I.T.C.H 1.série - disk 2.

Administrace

DVD W.I.T.C.H 1.série - disk 2.

29 Kč 179 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 39 Kč
DVD v plastovém obalu. Seriál o magickém dobrodružství pěti dívčích čarodějek, natočený na motivy stejnojmenného světově oblíbeného komiksu. 4. VŠECHNO NEJLEPŠÍ, WILL Zatímco Will oslavuje třinácté narozeniny, vloupá se Cedric na heatherfieldskou…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 24. 3. 2010
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

DVD W.I.T.C.H 1.série - disk 2.

29 Kč
Koupit
DVD v plastovém obalu.

Seriál o magickém dobrodružství pěti dívčích čarodějek, natočený na motivy stejnojmenného světově oblíbeného komiksu.

4. VŠECHNO NEJLEPŠÍ, WILL
Zatímco Will oslavuje třinácté narozeniny, vloupá se Cedric na heatherfieldskou matriku. Tyranský princ Meridianu, Phobos, mu přikázal, aby našel třináct let starý záznam o narození jedné dívenky. Myslí si totiž, že tak snáze nalezne svou sestru, která, jak se domnívá, žije stále v našem světě.

5. POMÁHÁME BLIŽNÍM
Will a Hay Lin dělají prospěšné práce a dostanou za úkol přemalovat graffiti na zdech. Všimnou si, že to jsou zvláštní nápisy z Meridianu. Věštec pozná, že je má na svědomí zvláštní tvor z Meridianu, který v lidské podobě žije v Heatherfieldu. Will podezřívá svého dějepisáře, profesora Collinse, a udeří na něj Srdcem Kandrakaru, aby ho donutila přiznat, čím ve skutečnosti je.

6. LABYRINT
Cedrik, stoupenec zlého panovníka Meridianu, Phobose, si v Heatherfieldu otevře knihkupectví. Caleb, vůdce povstalců, a Strážkyně knihkupectví navštíví a nevědomky se dotknou kouzelného bodu a ocitnou se v pasti v Meridianu, uprostřed bludiště ve Phobosově knihovně.

7. ROZDĚL A PANUJ
Zlý meriadianský vládce Phobos rozhodl, že Strážkyně rozdělí, a pošle svého pomocníka Cedrika, aby je porazil. Využije školní výlet, aby Will oddělil od ostatních, a spustí lavinu, která pohřbí Irmu, Taranee, Cornelii a Hay Lin. Když je jejich vedoucí nepřemění, nemají ostatní Strážkyně sílu dostat se z této zapeklité situace.
  • 2. 6. 2024, 22:08

  • Zobrazení

    146

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

DVD W.I.T.C.H 1.série - disk 1.
DVD W.I.T.C.H 1.série - disk 3.
DVD W.I.T.C.H 1.série - disk 5.
Rákosníček a jeho rybník DVD
Monstra vs. Vetřelci DVD
DVD Potápěj se s Olly! 3
Amazing Spider-Man DVD
Ovečka Shaun - Malá domu DVD
Šmoulové 8

Kategorie