SLEVA NOVÉ ZBOŽÍ

StampoBox XL, PRINCEZNY - razítka.. dárková sada

Nové zboží ve slevě

100% hraní zaručeno! 20 ks tematických razítek, barevný inkoustový pošltářek, 10 fixů, 12 scenérií k domalování.

Razítka mají velikost cca 6-7,5 cm.

Velkorysé dárkové XL balení!

Vydejte se s námi do pohádky! Dvacet razítek s tématem života na zámku. Princezny, služebné, král, stráže i pohádková zvířata! S tímto vybavením můžete vymyslet desítky příběhů!

Díky vysokému reliéfu je můžete využít třeba na výrobu princeznovských triček. Razítka stačí natupovat textilní barvou a obtisknout.

Vyrábět můžete také talismany, medaile a šperky za samovrdnoucích hmot, z FIMA, či zdobit své keramické výrobky. Nebo také pozvánky pro své kamarády na oslavu....



Nabízíme jednoduchý návod:

Před razítkováním prosím připravte vlhčené ubrousky na otírání prstů a pastelky (resp. barvy a štětce).
Pro větší přehlednost doporučujeme společně s dítětem razítka vyskládat z obalu na nevzorovaný tác, nebo čtvrtku a roztřídit je podle párových souvislostí. Obrázky pojmenujte, nešetřete detaily.
Razítka se "namáčejí" do podušky spodní gumovou (oranžovou) stranou.
Ještě před prvním namočením do inkoustu se nám osvědčilo razítko vzít do ruky, otočit ho a prstem projít po textuře gumového štočku. Dítěti tak ukázat stranu, která razítkuje se slovy: “Podívej, razítkuje vždy tato strana.“. K dokonalému obarvení razítko stačí několikrát jemně přitlačit na polštářek.
Poté se razítko položí spodní namočenou stranou na papír, a prsty zatlačí postupně na všechny části razítka, aby se dokonale obtiskly všechny části motivu, zejména ty uprostřed. Tento proces doporučujeme využít k upevňování slovní zásoby a pojmenovávání částí obrázků: „Zatlačíme na vlasy, na ploutev, na zrcátko..“
Po ukončení práce razít
  • Značka: ALADINE
  • Poštovné a balné: dle tarifu ČP Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 350

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku