lucie s. (luckalai)

mimibazar.cz/luckalai ID 74365
Členství DIAMANT

PRODÁM

Antibakteriální přikrývka, deka, baby bag

Použité zboží k prodeji

Pěkná teploučká, měkkoučká deka, možno používat jako deku, nebo bag pro miminko. Zapne se zipem + druky. Kupovaná nová pro Anežku, používaná, byli jsme s ní moc spokojeni, malé bylo teploučko.
Odřený jezdec zipu, na vnější dolní části je ušpinění (myslím od koleček golfek) které mi již nejde vyprat. Viz detail. Jinak bez vad.

Antialergický baby bag 80 x 100 cm. Tato dětská zapínací deka (baby bag) je vyrobena z antibakteriálního materiálu, který se může prát a neztrácí svojí antibakteriální vlastnost. Pokud se obáváte o zdraví Vašeho dítěte přikrývejte ho dekami Baby Mink, protože pouze Baby Mink má antibakteriální ochranu Baktiban-K.

BACTIBAN-K je produkt budoucí technologie. Je aktivně antibakteriální, je integrovaný ve tkanině produktů Baby Mink, takže tvoří neviditelnou ochranu proti zdraví škodlivým mikroorganizmům, které nemohou vniknout ani zůstat ve výrobcích označených Bactiban-K. Protože je Bactiban-K integrován v mezimolekulárních prostorech tkaniny, je jeho působnost trvalá a nezmizí ani používáním ani praním. Bactiban-K je neškodný a zdravotně nezávadný.
VÝROBCE: BABYMINK (Mexico)
  • Rozměry: 80x100
  • Značka: BABYMINK
  • Poštovné a balné: dle tarifu čp,Praha Prosek možný osobní odběr Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 249

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku