SLEVA

-69%

Veslovací trenažer Kettler Favorit

Použité zboží ve slevě

Veslovací trenažér KETTLER FAVORIT je díky snadné obsluze, ergonomickému provedení, praktickému tréninkovému počítači s přehledným LCD displejem a další výbavě skvělým nástrojem do domácí posilovny. Byl vyvinut především pro vytrvalostní a kondiční trénink, který díky veslovacím pákám simuluje ergonomii pohybu při klasickém veslování. Představuje tak multifunkční nástroj s širokým záběrem posilovaných partií, který využívají převážně hobby sportovci.

PC byla cca 10.000. Používali jsme pár měsíců, pak ležel ve skříni. Funkční, včetně tréninkového počítače. Jen snímač pulzu nefunguje a na jedné páce je prasklá krycí trubička (na nic nemá vliv). Při delším používání trochu prokluzuje levá páka) Preferujeme osobní odběr v Brně, protože stroj je těžkej.

trénink na veslovacím trenažéru - posilované partie a vliv na zdraví
horní polovina těla: břicho, hrudník, ramena, záda, paže
dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka
Cvičení na veslovacím trenažéru zapojuje do tréninku všechny svalové partie, zejména nohy, záda, ruce, prsa a břicho. Je důležité dbát na řádné provádění cviků, pravidelné veslování pak může být prospěšné také při uvolňování bolesti v zádech. Veslování jako jediný styl tréninku posiluje rovnoměrně všechny svalové skupiny.

DIN EN 957-1/7, třída H
testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS
  • Velikost: L
  • Značka: KETTLER
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1400
Původní cena: 4500 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku