Marie H. (addam)

mimibazar.cz/addam ID 51466
Členství KŘIŠŤÁL
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Hrníček s krytem na pítko Colouful Animals modrá

Nové zboží k prodeji

Hrníček s krytem na pítko obsahuje speciální plastový kryt, který chrání pítko před ušpiněním. Gumové úchyty usnadňují držení hrníčku v malých dětských ručičkách. Po sejmutí víčka můžete hrníček používat jako klasický hrníček. Je určen dětem starším 9-ti měsíců. Objem 200 ml.

Návod k použití.
Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte všechny rozmontované díly hrníčku (hrníček, víčko, ventil) v teplé vodě šetrným mycím přípravkem a důkladně vypláchněte, přelijte vařící vodou. Nepoužívejte v mikrovlné troubě a myčce nádobí. Nevyvařujte. Nenechávejte hrníček v blízkosti tepelného zdroje nebo na přímém slunečním světle. Husté tekutiny (např. šťávy s kousky ovoce) mohou ucpat otvory v pítku.

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Dlouhodobé sání tekutin může způsobovat vady zubní skloviny. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Všechny díly uchovávejte mimo dosah dítěte.

Hrníček odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky,
EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky.
  • Značka: CANPOL BABY
  • Doposud žádný zájemce
cena: 102

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům