Pavla Velichová (anič)

mimibazar.cz/anic ID 9595
Členství SMARAGD
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

transportér a bagr Power BIG 41 cm od 2 let

Nové zboží k prodeji

Souprava pracovních aut Power představuje fantastickou sadu autíček na hraní, se kterými zábava nikdy nekončí. Velké auto představuje transportér s dlouhou plošinou, jejíž velikost je akurátní pro menší bagr. Kluci si tak jednoduše naloží bagr na plošinu transportéru a vyberou se s ním na cesty. Transportér má v zadní části rampu, která během jízdy udrží bagr na plošině. Když ho chcete vybrat, rampa se jednoduše spustí dolů. Pracovní autíčka mají gumová kolečka, které jsou odolné. Kolečka se snadno čistí a nezanechávají stopy na podlaze. Dětský transportér a bagr mají žlutou barvu, jsou dokonale sladěny. Design autíček na hraní byl speciálně navržen tak, aby jejich děti mohly snadno chytit, tisknout, přenášet a manipulovat s nimi. Jsou vhodné pro děti od 2 let.

Hračkářské pracovní stroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který je ideální pro hru v domě i venku. Transportér má délku 41 cm. Dítě se hraním s pracovními auty zahraje dlouhé hodiny. Bagr má v přední části nakládací lžíci, pomocí které mohou malí stavbaři nakládat a přenášet různý stavební materiál nebo jiné drobnosti. Oblé hrany na obou pracovních autech chrání děti před zraněními. Výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hraček, proto se dají velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Dětský bagr a transportér Power BIG jsou chráněny UV stabilizátory, takže budou dlouhá léta zářivé a barvy nevyblednou ani při používání venku v pískovišti. Výrobce BIG poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku až 3 roky.

Dětské pracovní autíčka Power jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož cha
  • Rozměry: Barva: transportér+bagr
  • Značka: BIG
cena: 399

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům