Zdeněk B. (Babypoint)

mimibazar.cz/babypoint ID 70968
Členství DIAMANT

REZERVACE PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-56%

Nuna Ivvi caviar + přepravní taška Travel bag

Nové zboží k prodeji

Sportovní kočárek s možností nasazení sedačky po i proti směru jízdy. Má odpružená rychloodnímatelná kola, kuličková ložiska předních a zadních kol zajistí pohodlné manévrování, nastavitelný vnitřní postroj bez nutnosti provlékání, opěrku nohou nastavitelnou pomocí jedné ruky, výklopné a odnímatelné madlo nastavitelné do dvou pozic, 5 pozic zádové opěrky nastavitelné jednou rukou, jednoduché nastavení výšky rukojeti, ventilační okénko vyplněné síťkou, 5 bodové pásy s možností nastavení, přední otočná kola s aretací, praktický košík s možností rozdělení vnitřního prostoru, bezdušová kola vyplněná pěnou vylučují možnost defektu. Kočárek má drobné oděrky na konstrukci. VE VÝBAVĚ KOČÁRKU CHYBÍ PLÁŠTĚNKA!

Přepravní taška pro snadnou a bezpečnou přepravu kočárku IVVI. Udržuje kočárek čistý během přepravy, lze jej nosit jako batoh, případně přenášet za úchyt, nebo za ramenní popruh, lze jej táhnout na kolečkách za popruh, má kapsy na drobnosti.

Jedná se o zboží, které bylo prodáváno v komisním prodeji nebo vystaveno na veletrhu. Díky tomu je možné výrobek zakoupit s inzerovanou slevou. Zboží je 100% funkční a prověřené, ale není originálně zabalené.
  • Značka: NUNA
  • Poštovné a balné: 200,- Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 11999
Původní cena: 26820 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku