Zobrazit přihlášovací formulář

Benites - náramek postříbřený

Administrace

Benites - náramek postříbřený

395 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 60 Kč
Krásný ozdobný středně masivní řetěz z ozdobných článků. Šířka 4 mm, Délka: 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm. Postříbřené šperky Výchozí materiál pro výrobu silnovrstvě postříbřených výrobků: základní materiál je speciální slitina mědi a zinku…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 1. 1. 2009
E-Shop
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Benites - náramek postříbřený

395 Kč
Koupit
Krásný ozdobný středně masivní řetěz z ozdobných článků.

Šířka 4 mm,

Délka: 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm.

Postříbřené šperky

Výchozí materiál pro výrobu silnovrstvě postříbřených výrobků: základní materiál je speciální slitina mědi a zinku „Tombak“. Označuje se Ms 63, Ms 80, Ms 90. Z hlediska možnosti dosahování vysoké kvality povrchu je používán materiál Ms 90.

Technologie stříbření SILVERTOP: jedná se o firemní, dlouhodobě testovanou technologii silnovrstvého střibření, při které se na výrobky nanáší ve speciálních lázních stříbro o vysoké ryzosti, jehož vrstva je až 500x silnější než u běžné bižutérie ! Toto pokovení garantuje výrobkům dlouhodobou trvanlivost a maximálně tak zvyšuje jejich užitnou hodnotu. Aby je nebylo možno zaměnit s méně kvalitními produkty, jsou tímto způsobem zlacené výrobky opuncovány na koncovkách řetízků chráněnou značkou GD-SBS.

Výhody zlacení technologií SilverTOP®: velmi dlouhá životnost, dokonalý vzhled, ideální odstín, maximálně vyvážený poměr cena- užitnost.

Pozor: stříbro je kov, který reaguje s potem a světlem čehož projevem je tzv "černání stříbra". Není to vada výrobku, ale fyzikálně chemická vlastnost prvku Štříbro (Ag). Používejte komerčně dostupných levných čističů stříbra, abyste měli svůj šperk stále krásný a čistý.
  • 25. 5. 2024, 15:21

  • Zobrazení

    251

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

Amor - řetízek postříbřený
Přívěsek zlacený Elephant 1
Nové
ČESKÁ VÝROBA

Přívěsek zlacený Elephant 1

Dětský náramek stříbřený Carina blue
Girl I - náramek 15 - SKLADEM
Krásný náramek Hello Kitty

Kategorie