PRODÁM

Casualplay S4 3v1 TOP STAV!

Použité zboží k prodeji

[Kočárek Casualplay S4] Terénní trojkolka Casualplay S4 s nezávislým zavěšením je nejideálnějším řešením pro aktivní rodiče, kteří se s kočárkem rádi vydávají na nové cesty. Maminkami je často považován za městský kočárek, designově velmi dobře proveden. Na rovném povrchu se kočárek ovládá jednoduše a snadno, pouze jednou rukou a v terénu se osvědčí jeho nafukovací kolečka. Přední dvojité kolečka, otáčivé o 360°, dělá kočárek dobře stabilním.
Kočárek je kompatilní jak na autosedačku, tak na hlubokou vaničku a sportovní nástavbu. Hlubokou vaničku je možné připnout do auta, stejně jako autosedačku.Sportovní nástavba je polohovatelné do několika poloh, ale ne do úplného lehu, takže není vhodná pro děti od narození, ale jen pro ty, které už dokáží sami sedět. Stejně tak je polohovatelná i opěrka nožiček a to do dvou poloh.
Základní charakteristika kočárku Casualplay S4

Kočárek disponuje 4 velkými nafukovacími koly s nezávislým zavěšením, které absorbují veškeré nárazy na každém povrchu. Všechna kola jsou odnímatelné, aby bylo skladování kol i kočárku jednodušší. Pumpička k dofoukání kol je standardně dodávána s každým kočárkem S4.
Přední, dvojité kolo, otáčivé o 360° s možností aretace.
Odružení přední i zadní nápravy.
Zádová opěrka je polohovatelná a lze sklopit do několika různých poloh pomocí nastavovacích popruhů. Opěrka tak umožní, aby dítě v kočárku sedělo a nebo leželo a spalo. Leh však není úplný.
Kočárek S4 se skládá do tzv. nůžek, s bezpečnostním zámkem.
Je velmi pohodlný pro dítě díky svým vysoce kvalitním prodyšným materiálům.
Předností je hlavně velkokapacitní koš, který maminka využije kdykoli na nákupy a nebo jiné potřeby pro dítě.
Všechny kočárky jsou ve standardu vybaveny stříškou
  • Rozměry: Velikost po složení š 63 cm, d 86 cm, v 49 cm Šířka přední nápravy 19 cm Šířka zadní nápravy 63 cm Sedátko 27x37 cm ( h,š ) Váha 12,5 kg
  • Značka: CASUALPLAY
  • Poštovné a balné: dle tarifu Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 5499

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku