PRODÁM

Zimní komplet ALPINE PRO mix velikostí 128 a 134

Použité zboží k prodeji

Prodám komplet na lyže, který lze sepnout dohromady proti vniknutí sněhu. Kalhoty jsou velikosti 128, bunda velikosti 134 - vydrží déle i na běžné nošení.

Kalhoty nošeny méně, byly synovi brzy malé. Šle jsou napevno,, mírně šouplá kolena, vnitřní nohavice do gumy, jinak na zip a druk.
Bundu jsme užili více. Zip byl vyměněn, a to z původního plastového na kovový, chybí krycí léga zipu z důvodu výměny. Kapuci lze odepnout pomocí druků, barva kapuce je o něco výraznější než bundy samotné, a to zejména v zadní části. Vnitřní část rukávu vystřižena, byla dost úzká. Rukáv lze zúžit pomocí suchých zipů. Gumičky ve spodní části bundy zpuchřelé, uvnitř sněžný pás napevno.

BUNDA: CD od ramene PD 55 cm, ZD 57 cm, Š pod průramky 50 cm, Š ve spodní části bundy 45 cm, D rukávu od kapuce 60,5 cm, D spodní části rukávu 44 cm
  • Rozměry: KALHOTY: CD do pasu v přední části 76 cm, CD zadní části s laclem 90 cm, D vnitřní nohavice 51 cm, pas min 28 cm, max 34 cm, šíře v pase v místě zipu na sepnutí s bundou 36 cm
  • Velikost: 128
  • Značka: ALPINE PRO
  • Poštovné a balné: osobní odběr P4 / P10 nebo dle tarifů pošty Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 450

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku