„Vynikající recept na kterém jedeme už skoro měsíc, sušenky můžete ozdobit razítky s obrázky a budou i líbivé pro děti :-$, u nás tedy minimálně dvojitá dávka ob den :-), takže jihočeské máslo za 44 je momentálně nejvyšší položka v rodinném rozpočtu ,-), ale z hnusného levného másla by nebyly tak…“