„Já teda jen jednu "matematickou"... 10 litrů gelu je 25 dávek po 400 ml... takže za 125 Kč vyperete 25 praček? To je 5 Kč za jednu várku... Kupuju "drahý" Ariel, teď zrovna o víkendu jsem dala 300 Kč za 60 dávek, vychází to cenově úplně stejně... navíc nemusím nic potírat, natož strouhat a…“