„umíte počítat, někdo ne a kolikrát mi bylo řečeno že to je drahé. Nevyjde mi to o nic dráž, spíš levněji. Proto jsem to propočítala do korunky. Když sem vzala v akci prášek jako Ariel, Persil ....dala jsem za 6 kilo balení min. 400,-Vydrželo mi to tak 4 měsíce(ještě sme neměli děti) Teď mám …“