REKLAMA NA MIMIBAZARu

Pokud si přejete upřesnit možnosti vaší reklamní kampaně, cenové podmínky či máte jiný dotaz, napište nám a my vám připravíme reklamní kampaň dle vašich možností a požadavků. Je vhodné si rovněž blokovat včas termín reklamy, aby nedošlo k nemožnosti umístění v důsledku naplnění dané sekce či pozice. Po dohodě je možno vymyslet i jiné typy reklamy a najít jiný prostor. Budeme se Vám snažit vyjít vstříc.Statistiky návštěvnosti Google Analytics


Proč inzerovat právě u nás ?

Máte možnost oslovit velmi konkrétní a zajímavou homogenní skupinu uživatelů, kteří navštěvují tyto stránky, a to jednak standardními inzertními plochami (viz. níže), nebo i na míru připravenou inzertní kampani s netradiční formou a řešením.

Většinou se jedná o ženy, které hledají informace a tipy, kde a jak zajímavě nakoupit. Můžete tak přesně odhadnout cílovou skupinu návštěvníků a oslovit ji s nabídkou.

Velmi zajímavé jsou i finanční podmínky. Ceny standardních inzertních ploch se pohybují již od 2000 Kč/měsíc. Znamená to, že oslovení více než 200000 uživatelů Vás vyjde na méně než korunu !  

Kdo nás navštěvuje ?
Nejčastějšími návštěvníky serveru mimibazar.cz jsou ženy, maminky s dětmi od 0-15 let. Většina z nich a umí aktivně pracovat s internetem (nákupy, prodeje). V současné době navštíví naše stránky více než 220 000 návštěvníků denně, kteří shlédnou přes 5 000 000 stránek (údaje březen 2014, zdroj Google Analytics). Průměrná délka návštěvy uživatele přesahuje 13 minut.

Výjimečná je také frekvence návštěvnosti (dominuje návštěvnost denně a více než 3x týdně) a délka pobytu na stránkách (téměř polovina návštěvníků stráví na stránkách hodinu denně a více).
IKONA 88x31

- umístění v pravé části stránky, viditelná na každé stránce
- formát GIF, FLASH nebo JPEG s velikostí do 5 kB
- denně více než 5.000.000 zobrazení
- minimální délka kampaně je měsíc
OBJEDNAT REKLAMNÍ KAMPAŇ
ČTVEREC 250x250

- umístění na úvodní straně, viditelný bez rolování okna
- minimální doba pro objednání je 7 dní
- maximální velikost souboru je 50 kB, formát gif nebo flash
- v případě použití flash animace je nutné umístit odkaz přímo do flash animace (odkaz typu _blank, tedy otevření odkazu v novém okně)
- minimální délka kampaně je 7 dní
- jedná se o nevýhradní kampaň střídající se.
- garantovaný počet zobrazení je více než 350.000 týdně.
OBJEDNAT REKLAMNÍ KAMPAŇ
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Černá listina | Kontakt | Facebook