Originální animační programy na Dolní Moravě si užijete společně s dětmi a odnesete si hory zážitků! Rodina

Vyjeďte na Dolní Moravu s celou rodinou. Svůj oblíbený program si tu totiž najde každý - od těch nejmenších až po prarodiče. V horském resortu Dolní Morava je připraveno velké množství originálních animačních programů. A mnohé z nich si užijete společně. V překrásné horské krajině kolem Králického Sněžníku budete poznávat přírodu i tajemství Dolní Moravy.

 

Projděte si od srpna novou Stamichmanovu štolu a objevte domov vládce Králického Sněžníku. Díky aplikaci ve vašem chytrém telefonu nebo v tabletu, který je k dispozici k zapůjčení, prozkoumáte pomocí zábavné hry obydlí skřítka, který oplývá silou z tajemného kamene Stamichštejnu a rád se obklopuje drahým kamením ze svého utajeného pokladu. Kromě Stamichštejnu můžete objevit ještě speciální druh sněžníkovského mramoru. Probádejte starý mramorový lom, jímž vás provedou jeho obyvatelé permoníci, kteří jsou našemu zraku často skryti. Zábavnou formou se dozvíte více o historii a zpracovávání kamene. A třeba najdete svůj vlastní kousek mramorového suvenýru.

  

 

Jen kousek od hotelu Vista se mohou děti seznámit s jedním z nejdůležitějších zvířat, která obývají naši planetu. Bez včel není úroda, a proto je důležité se o tyto malé pomocníky starat. Navštivte včelí úly u chaloupky včelky Andělky, kde se děti obléknou do včelařských kombinéz a nahlédnou do života horských včel ve speciálním výukovém úlu. Práci včelek si pozorně prohlédnete na Bylinkové zahrádce víly Mateřídoušky, kde si děti budou moci zahrát na malé zahradníky. Zahrádkou s patnácti bylinkami a jedenácti keři a stromy typickými pro zdejší krajinu provede děti milá pohádková víla Mateřídouška. Na pomoc jí dorazí i šéfkuchař, který dětem přiblíží důležitost bylinek v kuchyni a nabídne jim chleba s máslem připravený tradičním způsobem ze smetany a lístků mateřídoušky a bylinkovou limonádu. Třeba si společně s dětmi odvezete domů recept nebo chuť vysadit na balkóně například dobromysl.

 

 

A co když bude zrovna pršet? Zajímavé animační programy najdete i ve wellness hotelu Vista. Děti se promění v malé kouzelníky s vůněmi a vytvoří si vlastní esenci namíchanou ze stoprocentně přírodních éterických olejů. Svůj výrobek si pak vezmou s sebou domů. Animačních programů je však celá řada, pro děti jsou k dispozici hry, soutěže, kreativní dílničky, pohybové aktivity, čtení na dobrou noc, lakování nehtů pro princezny, programy pro teenagery s jógou, graffitti, florbalem, vodním pólem nebo malováním na textil a mnoho dalších. Na děti čekají oblíbené parky - Mamutíkův vodní, Lesní zážitkový, Pískový svět, Dětský svět Amálka a nově také světová atrakce v podobě Obřího mamuta. Největší model mamuta na světě měří 13 metrů a skýtá v sobě dvě patra plná zážitků.

 

Jeden víkend na prozkoumání Dolní Moravy opravdu nestačí, využít však můžete výhodné pobytové balíčky wellness hotelu Vista. Co všechno můžete v resortu Dolní Morava kromě zmíněných atraktivit zažít, najedete na webu www.dolnimorava.cz. Udělejte si obrázek o dětských parcích, dětském wellness v hotelu Vista a dětských animacích v hotelu Vista a začněte plánovat nejlepší dovolenou v Česku!

Vyjeďte na Dolní Moravu s celou rodinou. Svůj oblíbený program si tu totiž najde každý - od těch nejmenších až po prarodiče. V horském resortu Dolní Morava je připraveno velké množství originálních animačních programů. A mnohé z nich si užijete společně. V překrásné horské krajině kolem Králického Sněžníku budete poznávat přírodu i tajemství Dolní Moravy.

 

 

PublikovánoČLÁNKY MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Registraci provedete ZDE
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s.