Zobrazit přihlášovací formulář

Blesk Ordinace: špičkoví lékaři dohlédnou zdarma na vaše zdraví v 5 městech

  • Publikováno:
Blesk Ordinace: špičkoví lékaři dohlédnou zdarma na vaše zdraví v 5 městech

Velká náměstí se na jeden den promění v mobilní ordinaci, ve které mohou návštěvníci podstoupit řadu vyšetření. Bez doporučení praktického lékaře, bez čekání na výsledky. A zdarma! Na vše dokonce dohlédnou herci z oblíbeného seriálu Modrý kód!

 

Neumíme se o sebe starat! Dostupnost zdravotní péče v ČR je srovnatelná s nejvyspělejšími zeměmi světa, v zdravotní gramotnosti nás ale předbíhají i země rozvojové. To jsou smutné výsledky Světové zdravotnické organizace. Češi nevědí, jak si zdraví co nejdéle udržet. A tak se nám průměrný věk sice prodlužuje, navyšuje se však pouze o roky života v nemoci, ne ve zdraví!

Prevence je základ

Preventivní prohlídky, které jsou v České republice zdarma, absolvuje pouze 5 z 10 Čechů. Právě ony ale slouží k odhalení skrytých nemocí. A nejde jen o vysoký tlak, cukr nebo cholesterol, povinně se dnes již provádí i základní onkologická prevence.

Deník Blesk se společně s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR rozhodl tuto statistiku změnit! V průběhu měsíců května a června uspořádá ve spolupráci se špičkovými lékaři Nemocnice v Českých Budějovicích, Fakultní nemonice Hradec Králové, Vojenské nemocnice Olomouc, Slezské nemocnice v Opavě a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze v pěti městech republiky zdravotní odpoledne.


Co vás čeká?

Preventivní vyšetření bez doporučení obvodních lékařů

Poradny s odborníky

Pestrý doprovodný program

Zábava pro děti i dospělé

Tombola o skvělé ceny Kde a kdy?

Zdravotní odpoledne se budou konat vždy od 12 do 18 hodin!

16. 5. ČESKÉ BUDĚJOVICE – náměstí Přemysla Otakara II.

22. 5. HRADEC KRÁLOVÉ – Masarykovo náměstí

28. 5. OLOMOUC – Horní náměstí

5. 6. OPAVA – Horní náměstí

12. 6. PRAHA – Karlovo náměstí 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku