Zobrazit přihlášovací formulář

Pojištěná půjčka vás jen tak nepřivede do problémů

  • Publikováno:

Může se to stát každému. Dlouhodobě onemocníte, stane se vám nějaký nepříjemný úraz, přijdete o práci nebo dojde k něčemu jinému, co vám znemožní splácet. Co si v takovém případě počnete? 

U hypoték a dalších typů úvěrů na vysoké hodnoty se kvůli tomuto zřizuje také pojištění schopnosti splácet. Nepříjemná životní situace totiž může potkat i toho nejspolehlivějšího člověka, který jinak splácí zcela bez problémů. Věděli jste ovšem, že i nižší úvěry lze sehnat s pojištěním?

Půjčka na cokoliv, s níž se nedostanete do problémů

Moc jich není, ale existují. Pojištěnou půjčku od PROFI CREDIT lze získat až do 100 000 korun a na cokoliv. Na účel využití peněz se vás nikdo neptá, částku dostanete velmi rychle, do 24 hodin. Navíc nemusíte nikam chodit, žádost vyplníte online a na dálku také podepíšete smlouvu. Půjčka tedy neztrácí žádné výhody rychlých úvěrů, které jsou v dnešní době běžné. Navíc však přidává tu jednu obrovskou výhodu – pojištění pro případ neschopnosti splácet.


Balíček pojištění si sami vyberete

Pojištění k půjčce je dobrovolné. Dá se sjednat, jestliže momentálně nejste v pracovní neschopnosti, v invalidním ani starobním důchodu a nemáte podanou žádost o přiznání invalidního důchodu. Balíček pojištění si volíte sami. Pojistit se dá závažné onemocnění, pracovní neschopnost a ztráta zaměstnání.

Kdyby náhodou k něčemu takovému došlo, v případě, že máte sjednané pojištění, jen nahlásíte pojistnou událost online a nemusíte se trápit, co bude dál se splácením půjčky.


První dvě splátky za polovinu a možnost odložení zdarma

Pojištěná půjčka se snaží zákazníkům vycházet vstříc i dalšími výhodami. Nabízí například možnost odložení splátek zdarma a v rámci vánoční akce máte navíc první dvě splátky za polovinu. 

Reklamní sdělení

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku