Zobrazit přihlášovací formulář

Dojemné video o Vánocích trhalo rekordy: Muž překvapil prarodiče utajeným miminkem

  • Publikováno:
Dojemné video o Vánocích trhalo rekordy: Muž překvapil prarodiče utajeným miminkem

Tomu se říká nezapomenutelný vánoční dárek. Doslova šok zažili na Štědrý den prarodiče mladého muže, když se u nich doma objevil s novorozencem ve vajíčku. Nikdo z nich totiž netušil, že jejich vnuk bude otcem. Překvapená reakce babičky, z níž čiší čistá radost a láska, je fenomenální. Není divu, že se dojemné video stalo okamžitě virálním.

Na videu, které najdete zde, můžete vidět moment, kdy mladý muž Zach, pozvaný na Štědrý den na oběd do domu prarodičů, přináší ve vajíčku svého novorozeného syna. Když vejde do jídelny, řekne své rodině: „Něco jsem vám přinesl…“, v reakci na to se jeho dědeček zeptá: „Kde jsi to vzal?“ a jeho babička říká: „Pane bože, to je tvoje?“.

Oba jsou jako omráčeni, když se seznamují s nejnovějším členem rodiny, a babička je stále ještě přesvědčena o tom, že si z ní vnuk jen dělá legraci. V dalším videu je pak vidět, jak jí Amanda, maminka malého chlapečka potvrzuje, že jde skutečně o jejího pravnuka. V ten moment babička vykřikne vnukovo jméno a radostně ho obejme.

Dojemný klip se rychle stal virálním a lidé nešetřili komentáři. Video natočené a nahrané na TikTok uživatelkou @Mcshaneamanda přineslo více než 21 milionů zhlédnutí. Tento příběh se však nestal letos, ale už o Vánocích 2018, Amanda ho ale na sociální síť nahrála až teď, o dva roky později. A s ním i celou sérii videí vyprávějících jejich příběh, v němž vysvětluje, že miminko počali hned na jedné z prvních schůzek, potkali se totiž na svatbě Zachova bratrance, záhy se ale se rozhodli ve vztahu nepokračovat a přestali se stýkat.

Komentující také zajímalo, jak pár dokázal před prarodiči utajit těhotenství tak dlouho. Amanda prozradila, že když zjistila, že je těhotná, oznámili to rodičům, před přáteli a především před babičkou to ale Zach chtěl utajit, bál se, aby „jí to nezlomilo srdce“.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku