PRODÁM

Biozone D1000 čistička vzduchu

Použité zboží k prodeji

Používána pouze občas při nemocech. Vydrží prý 8000 hodin, poté se má vyměnit ta UV žárovka vevnitř, na e-bay.com stojí 350,- Kč plus 280,- Kč pošta, tj. celkem něco přes 500,- Kč. V česku se neprodává, je z USA. Ale určitě nebude potřeba měnit ještě hodně dlouho, těch 8000 hodin píší v návodu je asi 1 rok nepřetržitého svícení. Já ji měla doma 3 roky, a jak píšu, občas používaná, celkem asi měsíc v kuse hrubým odhadem. S návodem a původní krabicí. Její výhoda je, že je malinká, může být na stole nebo i parapetu, a je supertichá, vůbec o ní nevíte... a já ji používala v pokojíku pouze na 1. stupeň a když tam někdo přišel, tak říkal, že tam máme dobrý vzduch. Původní cena okolo 5.000,- Popis od výrobce:
Jednotky Biozone kombinují několik čistících metod. Tato čistička pracuje na bázi likvidace vzdušných nečistot pomocí tzv. dezinfekce vzduchu, tedy tzv. elektrostatického filtru. Je určená především k likvidaci organických částic ve vzduchu, především pak cigaretového kouře. Druhotným čištěním jsou pak záporné ionty vycházející při ionizaci z čističky, které likvidují další organizmy jako bakterie, viry plísně. Čistička má tři výkonnostní stupně ventilátoru, kterými se řídí intenzita čištění.
Když vzduch proudí kolem lampy, setkává se speciální Bizonovou ultrafialovou lampou. Vzduch míjí ultrafialovou lampu, kde dochází k vysokému stupni zničení bakterií pomocí ultrafialového světla a k destrukci mikroorganizmů. Tato silná záření dodávají energii plynům ve vzduchu, které produkuje čistící plazma, ničící bakterie, viry a plísně a další organizmy a také neutralizuje nepříjemné pachy. K tomu ještě částice jako je prach a kouř jsou bombardovány fotoelektrony a tím se ze vzduchu úplně odstraní. Tento ultračistý vzduch se vrací nazpět do místnosti a přináší s sebou
  • Značka: BIOZONE
  • Poštovné a balné: 100 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 3000

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku