Zobrazit přihlášovací formulář

Doktore fofrem,jde o život

Administrace

Doktore fofrem,jde o život

70 Kč
Doposud žádný zájemce
DOKTORE, FOFREM, JDE O ŽIVOT je poutavý kaleidoskop komických příběhů plných laskavého humoru a životní moudrosti, irská obdoba francouzských ZVONOKOS. Barry, čerstvý majitel univerzitního diplomu, získal první zaměstnání... nic zlého přitom netuše.…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 19. 9. 2007
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Doktore fofrem,jde o život

70 Kč
Koupit
DOKTORE, FOFREM, JDE O ŽIVOT je poutavý kaleidoskop komických příběhů plných laskavého humoru a životní moudrosti, irská obdoba francouzských ZVONOKOS.

Barry, čerstvý majitel univerzitního diplomu, získal první zaměstnání... nic zlého přitom netuše. Bude asistentem praktického lékaře v Ballybucklebo! Tuhle vesničku málem nenajde na mapě, ale na místě zjistí, že nechce žít nikde jinde než tady - v srdci smaragdových kopců a údolí severního Irska. Pak se však poprvé setká se svým šéfem, doktorem Fingalem O´Reillym. Tenhle starší muž, jehož základním ponaučením je „nikdy pacientům nedovol, aby ti přerostli přes hlavu!“, má velmi svérázné metody.

Je prchlivý O´Reilly šarlatán prvního řádu, anebo naopak ten nejlepší učitel, od kterého Barry získá mnohem víc, než se kdy naučil na fakultě? Ať už tohle dopadne jak chce, po seznámení s O´Reillyho pacienty - mezi nimiž se najdou opravdu rázovité figurky - je mu jasné, že minimálně o životě, a nejspíš i o lásce se tady dozví víc, než kdy doufal.
  • 13. 2. 2024, 15:01

  • Zobrazení

    141

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

V šachu Sandra Brown
Školní rok prvňáčka
Poradím si s matematikou 3-nové
Poradím si s prvoukou-nové
Poradím si s matematikou 3
Poradím si s češtinou 3-nové
Legenda o Ráhovi a Mudlech
Pfff rodiče

Kategorie