Aleksandra M. (aleksandra)

mimibazar.cz/aleksandra ID 1268
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Sprchový gel a pěna Kakao a jahody , 500 ml

Nové zboží k prodeji

Luxusní sprchový gel a pěna , velký objem - 500 ml. Nádherně voní, vyrobeno v : ITALY ( Lombardia )

Významná milánská společnost RUDY PROFUMI byla založena v roce 1920 .
Její zakladatel Spiridione Calabrese byl prvním italským výrobcem kosmetických přípravků, který se zabýval tím, jak smíchat a fixovat barvu do rtěnek (v té době se skládaly z prášků lisovaných olejem, prodávaných v malých plechovkách).
Mnoho známých firem přišlo do domu tohoto geniálního gentlemana koupit si rtěnku a prodávat ji pod svou vlastní tovární značkou. Toto byl jeho úspěch - získal titul Commendatore del Lavoro (doslovně Knight Commander of Industry) - od malé rodinné dílny až po průmyslovou společnost a značku RUDY PROFUMI. Tato značka byla použita pro luxusní výrobky, zatímco méně nákladné zboží, které bylo prodáváno v obchodních domech a obchodech s luxusním zbožím, bylo označeno jako UBERY.
RUDY PROFUMI se brzy dostalo do popředí, a to díky spravedlivému podílu na rozhlasových reklamách a známém sloganu "Tajemství pohledu, který okouzluje", který se také objevil v nejprestižnějších dámských časopisech té doby a v intervalových reklamách v kině.
První parfémy se objevily koncem třicátých let, včetně "Preludio Romantico", který byl propagován sloganem "Vůně, která připomína vůni, která vám nevadí".
  • Rozměry: 500 ml
  • Značka: RUDY PROFUMI - ITALY
  • Poštovné a balné: 99 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 160

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku