PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

TUPTUSIE KOŽENÉ CAPÁČKY HROŠÍK NA AZUROVÉ

Nové zboží k prodeji

EkoTuptusie jsou capáčky z pravé kůže pro malé i větší nožičky. Tyto měkké ručně šité boty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, 100% italské přírodní kůže a certifikované antibakteriální tkaniny.

EkoTuptusie jsou velmi měkké a pohodlné. Nezatěžují nohu , neomezují její pohyb, umožňují kontakt nožičky s podložkou a dovolují jí dýchat. Capáčky mohou nosit nejmenší , ještě nechodící děti, stejně jako děti větší, třeba jako přezůvky do školky - capáčky nijak neomezují a přinášejí úlevu unaveným nohám . Díky elastickému materiálu se dokonale přizpůsobí tvaru nohy a nestlačují ji. Můžete je nosit s sebou v kabelce jako příležitosné bačkůrky, jsou ideálním dárkem , máme tolik vzorů, že můžete pro děťátko vybrat nejen oblíbenou barvu, ale i např. zvířátko nebo povolání.

Co dělá EcoTuptusie tak zvláštními ?

- jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality. Kůže, kterou používáme je zcela bez karcinogenních aminů a pesticidů, uvedených v nařízení německého ministerstva zdravotnictví ze dne 15. června 1994.
- jsou zcela bez formaldehydu v souladu s PN EN ISO P 82011 3, v procesu zpracování se nepoužívají žádné látky obsahující těžké kovy, jako jsou: kadmium Cd, olovo Pb, Zn Zn, rtuť Hg, arsen As, Fe železo atd.
- měkká podešev obdržela prestižní znamení Asociace amerických pediatrů za výrobek, který podporuje přirozenou funkci nohy,
- všechny aplikace jsou vyrobeny ze 100% přírodní italské kůže,
- krásné vzory dělají dětem i rodičům velikou radost
- jsou k dispozici v obrovské škále vzorů a ve více variantách podrážek
  • Rozměry: ROZMĚRY CAPÁČKŮ TUPTUSIE VELIKOST CCA VĚK DÉLKA ŠÍŘKA DÉLKA CHODIDLA VELIKOST OBUVI S 0-6 MĚSÍCŮ 120 MM 55 MM 108-118 MM 18/19 M 6-12 MĚSÍCŮ 130 MM 60 MM 118-128 MM 20 L 12-18 MĚSÍCŮ 140 MM 65 MM 128-138 MM 21/22 XL 18-24 MĚSÍCŮ
  • Velikost: S
  • Značka: TUPTUSIE
  • Poštovné a balné: 59 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 360

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku