PRODÁM

N*O*V*É Zimní lyžařské kalhoty-oteplováky vel. 56

Použité zboží k prodeji

Izolace 3M Thinsulate Insulation, 2 kapsy, nohavice dole zipy + uvnitř s ochranou proti sněhu, uvedená velikost EUR 56, délka 114,5cm, od rozkroku 81cm, stehno 38cm, boky 63,5cm, pas 51-53cm, možnost regulace, barva černá..
Izolace 3M Thinsulate je teplá, ale lehká, tenká, prodyšná a antialergení. Pomáhá zachytit a udržet tělesné teplo a zároveň dovoluje úniku vlhkosti. Hydrofobní vlákna jsou speciálně navrženy tak, aby byly odolné proti vodě a udržely nás v teple. Otevírá se nám zcela nový svět tepla a pohodlí! Tato technologie zvýší Váš tepelný komfort a nenechá Vás zmrznout.
Izolace Thinsulate insulation pracuje na principu zachycování molekul vzduchu mezi vámi a venkovním prostředí. Čím více vzduchu zachytí, tím lépe izoluje. Lepší izolace je navíc dosaženo díky speciálním mikrovláknům, která jsou mnohem jemnější než jiná vlákna a zachytí více vzduchu na menším prostoru. Tato izolace je téměř dvakrát teplejší než pěna, plsť nebo běžné vlákno.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
3M Thinsulate je takřka synonymem pro efektivní řešení proti chladu. V oblečení s touto technologií budete v teple i při opravdu nízkých teplotách, a zima vám tak nezabrání v dosažení nových zážitků.
HŘEJIVOST
LEHKOST
ODVOD VLHKOSTI
Specifická výroba Thinsulate insulation dokáže efektivně udržet vaše tělesné teplo a přitom odvádět přebytečnou vlhkost.
Thinsulate insulation je jednou z nejlehčích syntetických izolací na trhu. Při své lehkosti je přitom výjimečně silná a skutečně efektivně vás ochrání před zimou.
  • Rozměry: *soukromý prodej
  • Velikost: 56
  • Značka: CRIVIT
  • Poštovné a balné: 80 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 349

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku