PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Ptakoještěr – létající závěsná dekorace

Nové zboží k prodeji

Ptakoještěr – létající závěsná dekorace
Velikost: 50 cm
Materiál: překližka
Přibližná hmotnost:0,4 kg

Ptakoještěr nadchne děti, které mají rády pravěká zvířátka. Nepostradatelná dekorace do dětského pokoje je létající figurka. Oživí prostory a navíc je pro děti i dospělé zábavné ji uvádět do pohybu. Výrobek je dekorace. Výrobek není hračka. Rozměr v cm uvádí rozpětí výrobku.
Závěsné dřevěné dekorace jsou krásná ozdoba dětského pokoje. Říká se jim také létavci a v nabídce Goki najdete jak složitější letadlo s posádkou, tak zajímavá i netradiční létající zvířátka. Pro malé, větší i ty dospělé „děti“ je zábavné i uvolňující uvést létavce do pohybu.

Tam, kde se setkává rodina, tam mají také svůj domov hračky Goki. Dřevěné hračky Goki jsou správné hračky, mají milý dětský design, veselé aktuální barvy a jsou cenově dostupné. Výrobce Goki při navrhování hraček klade velký důraz na jejich bezpečnost. Hračky Goki nejen, že odpovídají přísné evropské normě EN 71, ale často jsou výsledky testů mnohem lepší, než normy požadují. Goki ověřuje bezpečnost a nezávadnost hraček ve vlastních i nezávislých laboratořích. Celá řada výrobků získala certifikát „spiel gut“ nebo byla oceněna dalšími prestižními cenami (tyto informace najdete vždy u konkrétních výrobků). To svědčí o tom, že jsou hračky Goki velmi kvalitní a odpovídají nejvyšším nárokům na hračky pro děti. Proč se máte rozhodnout právě pro hračky Goki? Dřevěné hračky Goki jsou moderní, jsou přírodní dřevěné, kvalitně vyrobené, ošetřené nezávadnými materiály a zajišťují optimální rozvoj dětí. Mezi hračkami najdete ty, se kterými se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, didaktické hračky pro rozvoj dovedností a vědomostí dětí, zábavné a pohybové hračky, fair trade
  • Značka: GOKI
  • Poštovné a balné: uvedeno v podmínkách prodeje Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 434

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku