Zobrazit přihlášovací formulář

2dvd pohádek

Administrace

2dvd pohádek

179 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 79 Kč
Kováž z podlesí Na městečko Podlesí je uvržena kletba, kterou může zlomit jen sirotek Toník. Jak? Snadno, je třeba jen zbavit kraj zlých bab, zachránit milovanou Bětku a vypořádat se s drakem. Toníkovi naštěstí pomůže strýček, válečný invalida a lenošivý…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 10. 1. 2006
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

2dvd pohádek

179 Kč
Koupit
Kováž z podlesí
Na městečko Podlesí je uvržena kletba, kterou může zlomit jen sirotek Toník. Jak? Snadno, je třeba jen zbavit kraj zlých bab, zachránit milovanou Bětku a vypořádat se s drakem. Toníkovi naštěstí pomůže strýček, válečný invalida a lenošivý kovář (Bolek Polívka), který si k obsluze svých dílenských strojů a čarovných mašinek vycvičil dva hlodavce – křečka a veverku. Filmová pohádka, ve které spolu s herci hrají animované postavy.

Kdyby byly ryby
Království tří rybníků postihla zlá kletba. Nadsmyslné bytosti odčarovaly ze zdejších rybníků všechny ryby, aby vytrestaly domýšlivého krále Boleslava. Jenže tento trest se obrátil především proti poddaným. Zmizení ryb, hlavního domácího produktu, je zbavilo tradiční možnosti obživy a zlikvidovalo jejich živnosti. Svou nespokojenost dávají stále hlasitěji najevo. I uvnitř královské rodiny se zahušťují vztahy. Králova dcera, princezna Lidunka, má úplně jinou představu o životě než její macecha. Chce navazovat na tradiční úlohu, kterou mladé ženy v tomto království vždy naplňovaly, ale stává se jednou z hlavních postav dění, v němž se o své místo na výsluní přetahuje několik vychytralých podvodníků. Nejvíc podfukář a zloděj Nikdáš, který nadsmyslným bytostem ukradl kouzelný proutek a má najednou v rukou velkou moc. V pravý čas se ale objeví mladý rybář Ludvík. Bude to právě on, kdo překoná kletbu, zachrání království a získá ruku princezny?
  • 30. 6. 2024, 20:38

  • Zobrazení

    32

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

Slavné historky zbojnické 6 DVD
Trilogie Homolka....
Trilogie
Nemocnice na kraji města II - 4 dvd
4x český film
2x CD Čtyři dohody
Dempsey a Makespearová 5DVD
Kobra 11, sada 6 DVD
Nové
PLASTOVÝ OBAL

Kobra 11, sada 6 DVD

Manželky a dcery, 6 DVD
Nové
POŠETKA PAPÍR

Manželky a dcery, 6 DVD

2x Angelika
3xdvd
Nové

3xdvd

Kategorie