Jitka H. (aktij81)

mimibazar.cz/aktij81 ID 366187
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Dárková sada pro aktivní sportovce

Nové zboží k prodeji

Sada obsahuje: 1x XXL ultrasovou podložku/ručník, 1x Shower cream RESTART 200 ml, 1x Parfumage SENSITIVE 500 ml, 1x JOGGING prací gel, 1x transparentní sáček na zabalení sady

Sada obsahuje:

1x XXL ultrasavá podložka/ručník

vyrobena z ultrasavého příjemného materiálu, který během sportovní aktivity dokonale odvádí pot. Dodáváme včetně praktického pouzdra, do kterého snadno fitness podložku/cestovní ručník složíte a tím minimalizujete její rozměry pro přepravu.
Materiál: 80% PES, 20% PAD.
Max. rozměry rozložené podložky: 120 x 60 cm.
Max. rozměry složené podložky v uzavíratelném pouzdře: průměr 9 cm, výška 16 cm.

1x JOGGING 2v1 gel na sportovní prádlo, z dezodorační složkou, 30 praní = 1500 ml

Rychle rozpustný koncentrovaný gel na sportovní prádlo 1500 ml (odpovídá 3 litrům běžně dostupného prostředku) s mimořádným deodoračním účinkem na silně propocené prádlo. Obsahuje složku deodour, která neutralizuje nepříjemné pachy od potu. Rychlorozpustný prací gel na praní sportovního oblečení. 1500 ml = 30 praní.

1x PARFUMAGE, sensitive, parfémový superkoncentrát, 500 ml

PARFUMAGE (čti: parfemáž) je parfémový super-koncentrát pro intenzivní a dlouhotrvající vůni prádla i domova se složkou neutralizující zbytky pracích prostředků v prádle. Přidej ji do posledního máchání namísto aviváže. Provoníš prádlo, domov i toaletu. Typ vůně: velmi jemná vůně pleťového mléka

1x SHOWER CREAM sprchový gel, LA COLLECTION PRIVÉE, restart, 200 ml

Jemné a šetrné složení tohoto gelu zajistí dokonalou péči o tvoji pokožku a tělo. Obsahuje extrakt z rostliny Aloe Vera. Ty nejlepší parfémové kompozice pak umocní zážitek z koupele nebo sprchování. Bohatá hustá pěna a jemný hladivý pocit při nanesení gelu. Nové praktické 200 ml balení, DOMŮ I NA CESTY!

Restar
  • Značka: DEDRA
  • Poštovné a balné: dle tarifů pošty Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 444

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku