PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Bílé hotové závěsy, puntíky, 2 ks 120x300 cm

Nové zboží k prodeji

... jednoduché, dokonale elegantní hotové závěsy, stačí jen pověsit. Vyrobeno ze 100% udržitelné bavlny, přírodního a odolného materiálu, který se s každým vypráním stává měkčím. Reguluje světlo, vytváří soukromí a pohlcuje hluk. Má také jistý tepelně izolační efekt. Délku záclon můžete snadno nastavit, neboť ke zkrácení závěsů bez šití je možno použít nažehlovací pásek (lze objednat rovnou se závěsy). Snadno pověsíte přímo na tyč díky poutkům na horní části. Vázací tkanice závěsu jsou se suchým zipem, který se snadno uvolní. Výrobek prošel testy, které prokázaly, že neobsahuje žádné nebezpečné látky, jako jsou ftaláty nebo jiné chemikálie. Snadná údržba; lze prát při vysoké teplotě (60 °C). Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

....................................

Návod na údržbu:
Srážlivost maximálně 4 %. Perte v pračce na 60 °C v režimu běžného praní. Nebělit. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C). Žehlení na teplotu max. 200 °C. Nečistit chemicky.
....................................

Materiál:
100% bavlna
  • Rozměry: _2 závěsy s vázačkou_
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: Individuální doprava 79; Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 449
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku