Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Tm. šedá skříňka - nábytek, výška 72 cm

Nové zboží k prodeji

... elegantní, účelně řešený úložný prostor, který s Vašimi věcmi získá osobitý charakter. Skříňka chytře kombinuje otevřené a uzavřené úložné prostory; věci tak můžete vystavit nebo je skrýt. Nízká varianta tohoto úložného dílu poskytuje praktický úložný prostor; například pod oknem. Montáž je rychlá a snadná díky klínovým kolíkům, které zacvaknete do předvrtaných otvorů. Díky nastavitelným nožičkám budou Vaše úložná sestava stát stabilně i na nerovné podlaze. Nábytek však musí být upevněn ke stěně pomocí přiloženého kotvícího úchytu. Různé materiály, z nichž jsou vyrobeny stěny, vyžadují i různé typy upevnění. Použijte takový upevňovací materiál, který je vhodný pro Vaše stěny. Tento materiál není součástí výrobku. Pravidelně kontrolujte, zda jsou všechna kování řádně utažená a v případě potřeby je dotáhněte. NOVÉ, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !
.........................................

► BARVY NA VÝBĚR:
bílá, tmavě šedá ...
Informace o dostupnosti jednotlivých barevných variant na dotaz.
.........................................

Materiál:
dřevovláknitá deska, papírová fólie, dřevotříska, papírová výplň se strukturou vč. pláství (min. 100 % recyklované), plastový lem, galvanizovaná ocel.

.........................................

Návod na údržbu:
Otírejte navlhčenou textilií a jemným čisticím prostředkem. Osušte čistou utěrkou.
  • Rozměry: Délka: 70 cm. Šířka: 105 cm. Hloubka: 35 cm. Výška: 72 cm.
  • Velikost: XL
  • Značka: IKEA
cena: 2 499
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům