PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Thalgo Cold Marine Deeply Nourishing Hand Cream

Nové zboží k prodeji

Krém na ruce intenzivně vyživuje suchou a citlivou pokožku rukou až na 24 hodin a posiluje nehty. Inovace z hlubin oceánů regeneruje a chrání.
Hloubkově výživný krém na ruce z řady Cold Cream Marine (Deeply Nourishing Hand Cream) je krémovým balzámem 2 v 1 pro suchou a citlivou pokožku rukou. Přináší výživu a pocit pohodlí i té nejsušší pokožce rukou a posiluje nehty. Regeneruje a chrání. Jeho zahalující textura vytváří při aplikaci jakoby další ochrannou vrstvu kůže a nezanechává mastný povrch. Má sladkou a svěží vůni s nótami broskve, zelených listů bílého pižma.
Kromě aktivní látky Cold Cream Marine (viz níže) obsahuje Vitamín E, který zahaluje ruce jemností. Provitamín B5 chrání a posiluje nehty.
Použití: jako denní ochrana na ruce a nehtový balzám.
Revoluční řada Thalgo s látkou Cold Cream Marine intenzivně vyživuje, dlouhodobě zklidňuje a účinně napravuje i velmi suchou a citlivou pleť až na 24 hodin. Působí proti zarudnutí, pocitům pnutí a pálení. Cold Cream Marine obsahuje vyživující olej Blue Oil Marine ve vysoké koncentraci, zklidňující řasový vosk a zkrášlující vodu Seve Bleue des Oceans. Tato napravující a posilující voda z hlubin oceánu je bohatá na stopové prvky a nezbytné minerály.
Vyživující Blue Oil Marine je první 100% mořský olej Thalgo derivovaný z mikrořasového fytoplanktonu s výjimečnou schopností bioakumulovat lipidy. Obsahuje vysokou koncentraci (až 30%) Omega-3 mastných kyselin typu EPA, nejvzácnějších a nejkomplexnějších syntetizovaných esenciálních mastných kyselin.
Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.
Nový
20ml
Cena 50ml na netu kolem 550,-
  • Značka: THALGO
cena: 149

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům