marie d. (maječka22)

mimibazar.cz/majecka22 ID 116161
Členství KŘIŠŤÁL
PRODÁM oblast Ostrava

DUPAČKY-TEPLÁČKY-ČEPIČKA ~~~~~ 4465

Použité zboží k prodeji

Bavlněné dupačky s kočičkou - LIEGELIND - velikost 56...Délka od ramene k patičce 43cm,měřím zezadu...Růžové bavlněné legínky s Minnie - C&A - velikost 62...Délka 30cm...Legínky mají na na lemu nohavičky dvě tečky - nečistila jsem je...Šedé tepláčky Minnie - H&M - velikost 62...Délka 29,5cm - lehce chloupek,běžný jev...Kočičková mako čepička - H&M - velikost 62 - nová bez visačky...Cena za všechny 4 věci - NEDĚLÍM !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!...
&&&&&&&&&&&&&&&&&
PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE - ZÁSILKOVNA - 65 KČ...CENY I POŠTOVNÉ JSOU PEVNÉ-RESPEKTUJTE TO PROSÍM...
POPROSÍM O ADRESU VAŠÍ ZÁSILKOVNY,VÁŠ EMAIL A TELEFONNÍ ČÍSLO - PRO POTŘEBY ZÁSILKOVNY.
KONCOVÉ OZNAČENÍ V TITULKU SLOUŽÍ POUZE PRO MOU OSOBNÍ EVIDENCI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Velikost: 68
  • Značka: DOVOZ ANGLIE
  • Doposud žádný zájemce
cena: 140

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům